Bunu okuyorsunuz:
Blues’un Yeni İsmi: Evrencan Gündüz

Blues’un Yeni İsmi: Evrencan Gündüz

16 yaşında müziğe adım atan Evren, Asım Can Gündüz’ün oğlu ve babası sayesinde müzikle tanıştığını okuduğumuz genç bir müzisyen. Bilmeyenler varsa  Asım Can Gündüz,  Türk virtüöz gitarist ve rock şarkıcısı. Bir çok radyonun kurucu ortaklarından biri aynı zamanda.

Henüz bir albüm çıkarmamış olmasına rağmen Youtube’da cover videoları ile dinleyicisiyle buluşuyor, SoundCloud hesabı da bulunuyor ama sanıyorum ki Youtube’da daha aktif. Obsession Youtube kanalında yaptığı çalışmalar ile çoğumuzun dikkatini çekti ve sadık bir dinleyiciye ulaştı. Arkadaşlarıyla yaptığı düetler de bireysel videoları kadar güzel.

Videolarındaki atmosfer ise harika, yer seçimleriyle de göze hitap ediyor. Sesindeki dinlendirici tını ve samimiyet her videosunda beni etkiliyor. En sevdiğim videosunu seçmekte zorlandığım için birkaç link bırakmak istiyorum. Mutlaka dinleyin, hatta canlı dinlemeye gidin! Diyorlar ki kendi odasında yaptığı müziğe o samimiyete davet ediyor sizi, akşam konserden sonra paylaşmak için buralarda olacağım.

Eğer bir video seçecekseniz bu olsun ama mutlaka, her seferinde böylesine iki farklı şarkıyı nasıl birleştirebildiğine şaşırıyorum.Ain’t no sunshine ve Uzun İnce Bir Yoldayım’ın muhteşem birleşimi.

Yaptığı coverlar ile insanların dikkatini çeken, Evrencan son olarak Birce Akalay ile Sessiz Gemi parçasıyla iki hafta gibi bir sürede 268.000 dinleyiciye ulaşmış. Videonun linkini aşağı bırakıyorum, dinlemek isteyen olursa…

Albümünü dört gözle bekliyoruz!

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0