Bunu okuyorsunuz:
Can Kazaz Yeni Şarkısıyla Amneziye Dikkat Çekiyor

Can Kazaz Yeni Şarkısıyla Amneziye Dikkat Çekiyor

Can Kazaz

Can Kazaz’ın yeni şarkısı “Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı?” Universal Müzik Türkiye etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

 

Can Kazaz, Kızılgerdan adını taşıyan albümüne ait bazı parçaları önceden sevenleriyle paylaşıyor. “Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı?” da albümden çıkan ikinci single ve bizlere Kazaz’ın hayatından bir kesit daha sunuyor. Neredeyse film senaryosu olabilecek bu hikaye, Can Kazaz’ın sesi ve yeni tarzındaki müziğiyle buluşunca çok yoğun bir anlatı haline dönüşüyor. Kazaz, şarkının hikayesini bizlerle şöyle paylaşıyor:

“Aldatılıp, affedip inatla tutunmaya çalıştığım ve sonunda yürümediği için her şeyiyle vazgeçtiğim bir ilişkim vardı. Kötü de bitse, hayatıma girmiş herkesi hep güzel anılarıyla düşünmek isterim ama O, hafızasını kaybetti ve unuttu beni. Hayattaki varlığımızın, hatırlandığımız sürece gerçek olduğunu düşündürdü bu olay hep bana. Unutulursak, hiç doğmamış gibiyiz aslında. “Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı?” isimli yeni şarkımda amneziyle, bir insanın hayatında inşa ettiğim her şeyin unutulmasına dair hislerimi anlatıyorum.”

 

Can Kazaz - Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı
Can Kazaz – Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı

 

Can Kazaz – Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı

“Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı?”yı dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/BDKCO

“Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı?”nın Aksel Ceylan tarafından hazırlanan görsel videosunu izlemek için:

 

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0