Bunu okuyorsunuz:
Geçtiğimiz Hafta İstanbul’dan Oscar And The Wolf Geçti

Geçtiğimiz Hafta İstanbul’dan Oscar And The Wolf Geçti

Oscar and the Wolf Konser

Indie Pop‘un fenomeni Oscar And The Wolf geçtiğimiz hafta sonu Burc Beach’i hınca hınç dolduran hayranlarına unutulmayacak bir müzik ziyafeti verdi.

 

Oscar and the Wolf Konser
Oscar and the Wolf Konser

 

Dünya çapında milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Oscar and the Wolf, 22 Haziran cumartesi akşamı İstanbul’da sevenleri ile buluştu. VOLUME UP Organizasyon ve AYI Pub işbirliği ile Burc Beach’te gerçekleşen konsere ilgi büyüktü.

 

Gündüz Deniz, Akşamüstü Party, Gece Konser

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü Belçikalı grubun konserini izlemek için sevenleri gündüzden itibaren plaja akın etti. Denizin ve güneşin tadını çıkaran müzikseverler akşamüstü başlayan DJ performanslarıyla günün tadını çıkardı. Sırasıyla İlker Aksungar, Emrah İŞ ve DJ Funky C’nin müzikleriyle devam eden eğlence, Oscar and the Wolf’un sahneye çıkması ile doruğa ulaştı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı konser Burc Beach’in kumsalında kurulan dev sahnede gerçekleşti ve 2019 yazının unutulmazları arasında yerini aldı.

“İkinci Evim İstanbul’a Döndüm…”

Her fırsatta ülkemizi ne kadar sevdiğini dile getiren grubun solisti Max Colombie, İstanbul’a gelir gelmez sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaşarak ‘’ Back in my second home – İkinci evim İstanbul’a döndüm ‘’ yazdı.

 

"<yoastmark

 

Oscar and the Wolf Kimdir?

Yaratıcısı ve solisti Max Colombie tarafından 2010 yılında kurulan Belçikalı gruptur. 2013 yılında “Orange Sky” single’ı ile dünya çapında tanındı, 2014’te ilk albümleri “Entity” ile Belçika listelerinde zirveye yerleşti. 2016 European Border Breakers Awards’ta ‘’Entity’’ albümü ile ödüle layık görülen ünlü grup 2017 yılında yayınlanan 12 şarkıdan oluşan “Infinity” albümü ile zirveye oturdu. Ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi bulunan Oscar and the Wolf’un ‘’Infinity’’ albümü, geçtiğimiz yıl PIAS / GRGDN Müzik işbirliği ile Türkiye’deki müzik marketlerde satışa sunuldu. Albümde yer alan ‘’Runaway’’ şarkısı sevenleri tarafından büyük beğeni topladı. Son olarak 2018’de “On Fire ” şarkısının klibini yayınlayan grup, dünyanın dört bir yanından binlerce müzikseverin kalbini fethetmeye devam ediyor.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0