Bunu okuyorsunuz:
Gripin’in Konser Öncesi Otoparka Bıraktıkları Ekipmanları Çalındı

Gripin’in Konser Öncesi Otoparka Bıraktıkları Ekipmanları Çalındı

Ülkemizin ünlü rock müzik gruplarından olan Gripin, 30 Nisan Pazar günü tatsız bir olay yaşadı.

Konserden bir gece önce 30 Nisan akşamı Kıbrıs konserleri için tüm hazırlıklarını tamamladıktan sonra ekipmanlarını araca yerleştirip aracı da Güngören’deki bir otoparka bıraktılar. Sabah havalimanına doğru yola çıktılar. Atatürk Havalimanı’na ulaşıp ekipmanları indirdiklerinde kutularının boş olduğu farkedildi. Ekipmanların bir çoğunun Güngören’deki otoparktan sabaha karşı çalındığı ortaya çıktı.  Bunun üzerine hemen polise haber verip gereken incelemeler başlatıldı.

Grup üyelerinden Birol Namoğlu yaptığı açıklamada “Kıbrıs konseri için ekipman desteği sağlayacak bir şirketle anlaştık fakat bu ay 15 konserimiz daha var, umarım bir an önce bulunur.” diyerek durumun ciddiyetini ortaya koydu.

Çalınan ekipmanlar ise şöyle;

Gripin’e bir diğer destek ise; dinleyicilerinden ve sanatcı dostlarından geldi.

Sosyal medyada yaptıkları hırsızlık duyurusundan sonra dinleyicileri ve sanatcı arkadaşları kendi ekipmanlarını paylaşma teklifleriyle gruba destek oldu.

Redd grubundan destek

Gripin ise teşekkürlerini yine Twitter üzerinden dile getirdi.

Gripin’e bu üzücü olaydan dolayı geçmiş olsun diyor ve önümüzdeki konserlerinde her zamanki gibi başarılı performansla karşımızda olmalarını diliyoruz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0
Yoruma Bak (0)

Cevap Bırak