Bunu okuyorsunuz:
Hayvan Desenleriyle Gelen “Animal Print” Rüzgarı

Hayvan Desenleriyle Gelen “Animal Print” Rüzgarı

animal print

A/w 18 sezonunun en çarpıcı trendi “Animal Print” şiddetini arttıran bir rüzgar gibi tüm hızı ile esmeye devam ediyor.

Modanın dev isimlerinin koleksiyonlarında oldukça şık ve ilgi çekici parçalar ile yer verdikleri bu akım hızla tüm moda severler arasında yayılıyor ve etkisini her geçen gün arttırıyor.

– Diane Von Furstenberg
– Victoria Beckham

Önceki sezonlarda bu akımın lideri olan leopar deseni bu sezon tahtını yılan deseni ile paylaşıyor hatta paylaşmaktan da öte tahtını ona devrediyor bile sayılabilir.

Leopar ve yılan desenlerinin yanı sıra zebra desenleri ve kaplan desenleri de de oldukça popüler.

Dikkat çekici animal print akımının sevilen ve çok tercih edilen bir yönü de renklerle harmanlanması ve ortaya çıkan kırmızı leoparlar, mavi zebralar, turuncu yılanlar…

Renkleri ve desenleri sevenler için inanılmaz mutlu edici bir görünüm!

Oldukça iddalı ve dikkat çekici olan bu akım size yeterli gelmiyor ve bu bana az! diyorsanız bu yıl desenleri bir arada kullanmakta yine çok moda!

Bu kadarı bana fazla diyenlerdenseniz animal print desenli parçalarınız daha düz ve sakin parçalar ile bir araya getirebilirsiniz.

Düz beyaz poplin bir gölek ile ofise, sevimli bir sweatshırt ile arkadaşlarınız ile bir kahve içmeye, deri ceketiniz ve postallarınız ile konsere hazırsınız !

“Bu kadarı bana fazla” diyenlerdenseniz eğer bu akıma sadece kullanacağınız aksesuarlar ile eşlik edebilirsiniz.

test

Bunlar bile bana fazla, sevemedim bu modayı diyenlerdenseniz eğer bu rüzgarı teğet geçerek kahvenizi yudumlamaya devam edebilirsiniz 🙂

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0