Bunu okuyorsunuz:
Jehan Barbur’dan 5. Stüdyo Albümü “Evim Neresi”

Jehan Barbur’dan 5. Stüdyo Albümü “Evim Neresi”

jehan barbur

Jehan Barbur‘un 7 haziranda teaserını yayınladığı 5. stüdyo albümü Evim Neresi tüm müzik marketlerde ve internet üzerindeki tüm platformlarda yerini aldı. Ada Müzik etiketiyle yayınlanan albümün prodüktörlüğünü de Jehan Barbur’un yaptığını görüyoruz.

Birçoğumuzun 2009 yılından beri tanıdığı ve yakından takip ettiği başarılı şarkıcının bu albümündeki 9 şarkıdan 8inin söz ve müziği kendisine ait. Jehan Barbur düzenlemelerin birçoğunu 8 yıldır aynı sahneyi paylaştığı müzisyen arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirmiş. Albümü İskender Paydaş’ın Bodrumdaki stüdyosunda gerçekleştiren sanatçıya bu albümde enstrümanlarıyla Berkant Çelen, Evrim Tüzün, Onur Başkurt ve Murat Çopur eşlik etmiş.

Hepimizin bildiği ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ şarkısına da kendi sözleriyle yeniden hayat vermiş. Alıştığımız versiyonundan oldukça farklı sözlerle şarkıyı yenilediğini görüyoruz. Aynı isimli kült filmden sahneleri sözlere taşıyan Barbur’un bu parçaya çektiği klibini de sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

Jehan Barbur’un her zamanki çizgisinden çok farklı bir çalışmayla karşımızda olduğunu söyleyemeyeceğiz ama yine huzur dolu bir albüm olduğu kesin.
Gündelik hayatın karmaşasından kaçmak isteyen, gözlerini kapatıp şarkılarla huzur bulmak isteyen herkese bir an önce dinlemeyi tavsiye ediyoruz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0