Şuan okuyorsunuz
Kadife’den Yeni Single “Bomboş Odalar”

 

Gün geçtikte adından daha çok bahsettiren pop-rock gruplarından Kadife, ara vermeden çıkardıkları single projeleriyle, müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Grup, yedi ay aranın ardından yayınladığı yeni single’ı “Bomboş Odalar”ı geçtiğimiz günlerde yayınladı. Gerçek bir ölüm ve kayıp hikayesini anlatan parçanın söz ve müziği grubun solisti Anıl Kartal’a, düzenlemesi Volkan Yırtıcı’ya ait. Kadife’nin, teknik olarak daha alternatif, daha modern bir sound peşinde koştukları yeni çalışmasının klibi, Yiğit Küçükkibar yönetmenliğinde çekildi.

Kadife, single projeleri ve Ankara’nın önde gelen mekanlarında sürdürdükleri sahne programları ile üniversite konserlerine devam ediyor. Detay Müzik’te kaydedilen “Bomboş Odalar”da, yaylılar İstanbul Strings, diğer enstrümanlar grup üyeleri tarafından çalındı. Şarkının mix’ini Volkan Yırtıcı, mastering’ini ise Alper Gemici yaptı.

İlginizi Çekebilir
jehan barbur

Vokalde Anıl Kartal, gitarda Server Kanberlioğlu, bas gitarda Ömer Can Göksu ve davulda Gürhan Cihan’dan oluşan Kadife’nin beşinci single çalışması “Bomboş Odalar”ı dinlemek isteyenleri aşağı alalım.

Kadife – Bomboş Odalar (Official Video)

What's Your Reaction?
i like that!
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

dmca    © 2016 - 2019 altmuzik.com by Dewart+

← yukarı çık