Bunu okuyorsunuz:
Kargo, Efsanevi Dönüşüne Devam Ediyor!

Kargo, Efsanevi Dönüşüne Devam Ediyor!

Kargo

Türkiye’nin modern rock müziğine damgasını vuran Kargo, yıllar sonra efsanevi kadrosuyla geri döndü. “Kargo Yarına Kalan Şarkılar” albümünü kutlamak için başladıkları özel turun ilk üç ayağını Ankara, İstanbul ve İzmir konserleriyle tamamlayan Kargo, her şehirde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Orijinal Kadro, Efsanevi Şarkılar:

Vokalde Koray Candemir, gitarda Selim Öztürk, tuşlu çalgılarda Serkan Çeliköz, bas gitarda Mehmet Şenol Şişli ve davulda Burak Karataş’tan oluşan ikonik kadrosuyla tekrar sahne alan Kargo, yılların birikimini ve enerjisini seyircisiyle buluşturdu. “Sultanı Yıllar Geçti”, “Çek Çek Çek”, “Benim Mikrobim”, “Haydi Söyle” gibi efsanevi şarkılar, Kargo’nun sahnesinde adeta zamansız bir yolculuğa çıkardı.

Farklı Nesillerden Bir Saygı Albümü:

Kargo’nun bu dönüşü, farklı nesil ve müzik türlerinden onlarca müzisyenin katkısıyla dört parça halinde yayınlanan bir saygı albümü projesine de ilham oldu. “Kargo☆Yarına Kalan Şarkılar” albümünde grubun şarkılarını yorumlayan isimlerden Aleyna Tilki ve Batu Akdeniz İstanbul’da, Harun Tekin (mor ve ötesi) ise Ankara’da Kargo’nun konuğu oldu.

Konserler Devam Ediyor:

Kargo, orijinal kadrosu, özlenen şarkıları ve eşsiz sahne performansı ile bu özel konserlerde seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Önümüzdeki aylarda da Türkiye’nin birçok şehrinde konserler vermesi beklenen Kargo’nun bu efsanevi dönüşüne müzikseverler büyük ilgi gösteriyor.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0