Bunu okuyorsunuz:
Madrigal, Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Gençleri Coşturdu!

Madrigal, Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Gençleri Coşturdu!

Madrigal

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Bursa’da düzenlediği Türkiye Kültür Yolu Festivali’nin üçüncü günü unutulmaz bir konsere sahne oldu. Madrigal grubu, Yunuseli Havaalanı’nda kurulan sahnede gençlere müzik dolu bir gece yaşattı.

On binlerce Bursalının coşkuyla izlediği konserde Madrigal, sevilen şarkılarını Bursalılar için seslendirdi. “Seni Dert Etmeler” ile uzun süre müzik listelerinde zirvede kalan grup, “Geçme Artık Sokağımdan”, “Sen ya da Hiç”, “Ne zamandır Sendeyim” gibi parçalarıyla da hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı.

Konser boyunca enerjileriyle izleyiciyi büyüleyen Madrigal, “Estarabim”, “Kum Gibi”, “Yalnızca Sitem” gibi eserleri de yorumladı. Konser sonunda Madrigal, coşkulu Bursalılarla birlikte bir özçekim gerçekleştirerek bu unutulmaz geceyi ölümsüzleştirdi.

Gençlerin Sevgilisi Madrigal:

Madrigal, yıllardır süren müzikal yolculuğu ve sevilen şarkılarıyla gençlerin gönlünü kazanmış bir grup. Bursa Kültür Yolu Festivali’nde de bu sevgiyi bir kez daha hissettiler. Konser boyunca izleyiciden gelen alkışlar ve tezahüratlar, Madrigal’in Bursalılar tarafından ne kadar sevildiğinin göstergesiydi.

Bursa’da Müzik Şöleni:

Türkiye Kültür Yolu Festivali, Bursa’da müzik severlere unutulmaz bir şölen yaşattı. Madrigal’in yanı sıra birçok değerli sanatçı da festival kapsamında konserler verdi. Bursa’nın tarihi ve kültürel güzellikleriyle buluşan müzik, festivale katılan herkes için unutulmaz bir deneyim oldu.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0