Bunu okuyorsunuz:
Melis Fis’in Yeni Hiti “Yat Kalk Dua Et” Yayında

Melis Fis’in Yeni Hiti “Yat Kalk Dua Et” Yayında

Yat Kalk Dua Et

Türk pop müziğinin genç ve yetenekli ismi Melis Fis, hayranlarının uzun süredir beklediği yeni teklisi “Yat Kalk Dua Et” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkıları ve arka arkaya çalınan radyolardaki hitleri ile tanınan Melis Fis, konser turnesi yoğunluğunun arasında bu yeni hitine imza attı.

“Yat Kalk Dua Et” Sosyal Medyada Viral Oldu

Melis Fis’in yeni şarkısı “Yat Kalk Dua Et” daha yayınlanmadan sosyal medyada viral oldu. Şarkının söz ve müziği Melis Fis’e, düzenlemesi Tarık İster’e, mix ve mastering işlemleri ise Utku Ünsal’a ait. Melis Fis, yeni şarkısının görsel dünyasında verdiği keyifli pozlarla da hayranlarının beğenisini topladı.

7 Haziran’da Tüm Dijital Platformlarda Yayında

Uzun zamandır beklenen “Yat Kalk Dua Et”, 7 Haziran’da tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının yayınlanmasıyla birlikte Melis Fis, müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Yeni hitiyle yaz aylarına damga vurmayı hedefleyen genç sanatçı, hayranlarını bir kez daha mest etti.

Melis Fis’in “Yat Kalk Dua Et” Şarkısı ile Müzik Dünyasında Fırtına Estiriyor

Melis Fis, “Yat Kalk Dua Et” ile müzik kariyerinde yeni bir sayfa açıyor. Hem şarkının sözleri ve melodisi hem de görsel dünyası ile büyük beğeni toplayan Melis Fis, hayranlarına unutulmaz bir müzik deneyimi sunuyor. Tüm dijital platformlarda yerini alan “Yat Kalk Dua Et”, dinleyicileriyle buluşmayı bekliyor.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0