Bunu okuyorsunuz:
Melisa Karakurt’un Yeni Teklisi: “Saçlarımı Mı Kessem?”

Melisa Karakurt’un Yeni Teklisi: “Saçlarımı Mı Kessem?”

melisa karakurt

İlk yayınladığı parçalarda yaptığı coverlar ile tanıdığımız Melisa Karakurt; süreç içerisinde Gökhan Türkmen, Tuna Kiremitçi, Evrencan Gündüz gibi isimlerle düet yapmakla birlikte 2018 yılından bu yana kendi bestelerini yayınlıyor.

 
Sanatçının gerek cover çalışmalarında gerekse kendi bestelerinde, yalnızca şarkının müzikal etkisiyle sınırlı kalmayıp kendine has üslubunu en naif şekilde ortaya koyması, dinleyicisinin Melisa Karakurt’tan dinlediği şarkılar ile özel bir bağ kurmasını sağlıyor.

 

 

Sosyal platformlarda paylaşılan ilk teklisi ‘Onlarca Yüzlerce Binlerce’ ile müzikal duruşunun yanında iç dünyasını da keşfetmeye başladığımız sanatçı, Bir Cesaretle Gel ve geçtiğimiz aylarda yayınlanan Veys Çolak ile düet yaptığı şarkısı Hal’de, derin ve belki de karanlık bir yerlerden seslenirken bile pozitif ve güleryüzle karşılıyor durumları.

 

 

Melisa Karakurt, geçtiğimiz haftalarda BBI Music Co etiketiyle yayınlanan ‘Saçlarımı mı kessem’ teklisi ile bir kere daha insanın  farkındalık, cesaret ve özgürleşerek tamamlanma yolculuğundan izler ve dinleyiciye ulaşan naif sözleri ile selamlıyor bizleri. Bu şarkı için hazırlanan animasyon klipte kullanılan görsel simgeler,  dinleyici için şarkının yarattığı hissiyat ile bütünleşmede etkili metaforlar oluşturuyor.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0