Bunu okuyorsunuz:
MGMT’den “Aklınızı Başınızdan Alacak” Yeni Single: When You Die

MGMT’den “Aklınızı Başınızdan Alacak” Yeni Single: When You Die

mgmt

Kids, Time To Pretend ve Electric Feel gibi klasikleşmiş kült şarkıların sahibi MGMT yeni teklisi olan ”When You Die” şarkısını geçtiğimiz günlerde yayınladı. 

Şubat ayında çıkacak olan ”Little Dark Angel” adlı albümün ikinci teklisi olan When You Die, bildiğimiz MGMT şarkılarından biri olmaya aday. Aşırı fütüristik indie tarzından biraz geri dönmeye başlayan ve Depeche Mode havasından tekrar ilk çıkış yakaladıkları zamanlarını hatırlatan bu şarkı, grubun yeni albümü hakkında iyice merak uyandırıyor. Bir kısım retro electro, synthesizer tarzlarına devam edeceğini beklerken diğer bir kısım eskiye dönüş olacağını düşünüyor.

MGMT

Yeni albüm çalışmalarına başlarken ”Aklınızı başından alacak bir albüm gelecek” şeklinde iddialı bir twit atan grup When You Die şarkısıyla olumlu övgüler almaya şimdiden başladı bile. Billboard, Dork Magazine, Rolling Stone şimdiden en heyecan verici şarkılardan biri olduğunu ve Şubat ayında yayınlanacak albümün 2018’e damga vurabileceğini şimdiden söylüyor bile. Tam tarih henüz açıklanmasa bile Şubat ayını şimdiden iple çekmeye başlayabiliriz çünkü When You Die şarkısı bize tam da bunu yapmamız gerektiğini söylüyor!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0