Bunu okuyorsunuz:
Mike Shinoda’dan Grandson ile Birlikte Yeni Video: “Running From My Shadow”

Mike Shinoda’dan Grandson ile Birlikte Yeni Video: “Running From My Shadow”

Mike Shinoda

Linkin Park’tan tanıdığımız Mike Shinoda, Running From My Shadow isimli parçasını lo-fi bir videoyla birlikte yayınladı. Torontolu Grandson’un kırılgan ve falsettolu vokalleriyle eşlik ettiği parça ve klip, Mike Shinoda’nın Temmuz ayında yayınlayacağı ilk solo albümü Post Traumatic EP’den dinlediğimiz 7. parça oldu.

Mike Shinoda, Post Traumatic EP’yi ilk duyurduğu sıralarda Place To Start, Over Again ve Watching as I Fall üçlemesini bizlerle paylaşıp Linkin Park’ın vokali Chester Bennington’ın intiharının onu ne denli etkilediğini ve onsuz geçen ilk günlerinde neler hissettiğini açık bir şekilde ifade edişine tanıklık etmiştik.

Geçtiğimiz ay ise; Crossing A Line, Nothing Makes Sense ve About You parçalarını kliplendirip bu ‘travma’ sürecini atlatmasının kolay olmayacağının sinyallerini vermişti. Şu ana kadar paylaşılan 7 parça ise akıllara Chuck Palahniuk’un meşhur “Sanatın kaynağı asla mutluluk değildir.” sözünü getiriyor.

15 Haziran’da yayınlanacak olan Post Traumatic EP’ye önsipariş vermek için ya da şu ana kadar yayınlanan parçalara ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://mshnd.co/PT

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
1
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0