Bunu okuyorsunuz:
Bastille’den Austin Peters Yönetmenliğinde: Quarter Past Midnight

Bastille’den Austin Peters Yönetmenliğinde: Quarter Past Midnight

bastille

Başarılı İngiliz indie grubu Bastille, çıkacak üçüncü stüdyo albümlerinin ilk teklisi olan Quarter Past Midnight’ın klibini yayınladı.

PParis’te çekilen klibin yönetmen koltuğuna, grubun daha önce de ‘Flaws’, ‘Laura Palmer’ ve ‘Oblivion’ şarkılarının kliplerinde de birlikte çalıştığı Austin Peters oturdu. Klibin en can alıcı noktası grubun solisti Dan Smith’in ikonik saçlarını tıraş etmesi.

Yer yer gergin, yer yer eğlenceli bu klipte buz dolu bir küvetten konfetiler patlayan bir partiye kadar değişik sahneler görmek mümkün. Klibin ilginç bir diğer noktası ise Dan Smith’in kendi doğum günü kutlamasından (hatta kafasını pastaya gömmesinden) küçük bir kesit görmemiz.

Klibin yapım aşamasına katılan arkadaşları için Smith şu cümleleri sarf ediyor: ‘Bu işin bir parçası oldukları için çok mutluyuz çünkü klip yaşadığımız karanlık dünyada; partileri seven, geceleri daha canlı hisseden harika insanların kutlaması.’ Lafı daha fazla uzatmadan size klibi izlemenizi tavsiye ediyor ve çıkacak albümlerini heyecanla bekliyoruz!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0