Bunu okuyorsunuz:
Palmiyeler’den Kare Müzikevi Etiketli Yeni Albüm: Akdeniz

Palmiyeler’den Kare Müzikevi Etiketli Yeni Albüm: Akdeniz

palmiyeler

Palmiyeler’in Kare Müzikevi etiketi taşıyan ve 7 şarkıdan oluşan yeni albümleri “Akdeniz” 25 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Mertcan Mertbilek, Rana Uludağ, Tarık Töre ve Barış Konyalı’dan oluşan ekip, ikinci albümleriyle de dinleyenleri salına salına dans ettirecek gibi duruyor. Bu arada; enerjileri sahnelerinden apaçık belli olan Palmiyeler’in konserleri o kadar eğlenceli geçiyor ki, bu yaz sezonunda onları bulduğunuz yerde kesinlikle kaçırmayın.

Şüphesiz ki Palmiyeler müzik sahnemizde var olan özgün işlerden. Albümden önce peş peşe yayınladıkları tekliler “Kalbim Seni Arar” ve “Derine” ile albümün tadı hakkında ipucu veren grup yine kendine has bir işe imza atmış. Gözlerimi kapatıp bu albümü dinlerken, ilk albümde de olduğu gibi kendimi gözümde pembe güneş gözlüklerim ve elimde pipet batırılmış coconut’ımla sarı kumlarda yürüyüş yaparken buldum. Albümdeki bütün şarkılar hem dibine kadar Palmiyeler şarkısı, hem de hepsi birbirinden çok farklı hislerde. Yaza girdiğimiz şu günlerde birkaç parça huzur ve birazcık dans için vakit kaybetmeden dinlemelisiniz. Bakalım siz de beğenecek misiniz :’)

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0