Bunu okuyorsunuz:
Mustafa Söylemez’den Bağımsız Pop Dokunuşu: “Merkürün Konumu”

Mustafa Söylemez’den Bağımsız Pop Dokunuşu: “Merkürün Konumu”

Mustafa Söylemez

Uçsuz şarkısı ile müzik sektörüne adım atan ve ses getirip, çalma listelerinde adına sıkça rastladığımız Mustafa Söylemez; 12 Mart’ta yayınladığı yeni teklisi “Merkürün Konumu” ile yeniden dinleyicileriyle buluştu.

 
Henüz 6 yaşında şarkı söylemeye başlayan Mustafa Söylemez, kendi kendine çaldığı gitarıyla besteler yapmaya başladı. O günden bu yana hala çalmayı öğrendiği ilk gitarıyla besteler yapan sanatçı, bu gitarının ona uğur getirdiğine inanıyor.

Yakın geçmişte yaptığı cover ve sahne performanslarıyla müziğini duyuran sanatçı; besteleriyle insanlara ve hislerine dokunmayı hedefliyor. 2021 Yılına “müzik” parolasıyla başlayan ve bu yılın onun yılı olacağına inanan Mustafa Söylemez, kendine ve müziğine güveniyor.

Her türlü müziği dinlemeyi ve söylemeyi seven sanatçı, farklı tarzlarda üretimler yaparak daha geniş kitlelere hitap edebilmeyi hedefliyor. Kendine has sesi ve şarkıları hissederek okumasıyla dikkat çeken sanatçı, “Merkürün Konumu”yla bağımsız pop piyasasına da göz kırptı.

 

 

Şarkının söz ve müziği kendisine ait olan sanatçıya, düzenlemerde ve mix-mastering aşamasında Furkan Metin eşlik etti.

Merkürün Konumu video klibiyile de oldukça dikkat çekiyor. Yusuf Duman ve Umut Kaya’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Gizem Ece Şenses’in oyunculuğuyla şekillenen klip, genç yeteneklerin harika işler yapabildiğinin de bir kanıtı niteliğinde.

Herkesi bu güzel klibi ve parçayı dinlemeye davet ediyoruz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
4
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0