Bunu okuyorsunuz:
Oğuzhan Uğur’un Hazırlayıp Sunduğu P!NÇ, Sezonu Muhteşem Bir Geceyle Kapadı

Oğuzhan Uğur’un Hazırlayıp Sunduğu P!NÇ, Sezonu Muhteşem Bir Geceyle Kapadı

oğuzhan uğur - pinç

Oğuzhan Uğur’un sunduğu ve kısa zaman da çok büyük beğeni toplayıp ilgili bir şekilde takip edilen Pinç programı geçtiğimiz günlerde IF Performance Hall Beşiktaş’ta büyük bir sezon finali  yaptı ve yayımladı. Program da adeta konuk yağmuru oluştu ve bir birinden eğlenceli bol kahkahalı bir o kadar da müzik dolu anlar yaşandı.

Programa ilk olarak Anıl Durmuş konuk oldu. “Unutamadım adını”, “Hastayım sana” ve “Gururum yerde kalmaz” olmak üzere üç adet teklisi bulunan Anıl, programda “Duyanlara Duymayanlara” isimli şarkıyı yorumlayıp, misafirlere keyifli anlar yaşattı. İkinci konuk ise 2015 yılında “Miş Miş” parçası ile adını duyuran Simge Sağın oldu. Simge programda çok keyifli sohbetlere katılırken aynı zaman da müzik kariyeri ile alakalı bilgiler de verdi. Müzik kariyerinde geç bir patlama olduğunu vurgulayan Simge geçtiğimiz aylarda çıkardığı 14 şarkılık albümünü de sevenlerine bir kez daha duyurdu. Ayrıca Simge Sağın, programda akustik bir performans sergileyip albümüyle aynı ismi taşıyan “Ben Bazen” şarkısını seslendirdi.

Programın bir diğer konuğu ise Model grubu ile yollarını ayıran ve yoluna tek başına devam eden Fatma Turgut oldu. Turgut, beraberinde bir de müjdeli haberle başlangıç yaparak önümüzde ki günler de yeni bir albüm kaydına başlayacağını söyledi. Bütün yükün artık kendi üzerinde olduğunu vurgulayan başarılı sanatçı bir konuğun sorusunun üzerine Model grubunu kendisinin dağıtmadığını, eski ekip arkadaşlarının Amerika’ya yerleşme kararından dolayı dağıldığını söyleyerek bundan sonra bir grup kurmayacağını da belirtti. Turgut ise programda son olarak “Sen Ona Aşıksın” şarkısını seslendirdiği sırada sahneye Can Bonomo geldi ve birlikte Nilüfer’in “Tek Başına” şarkısını seslendirdiler.

Can Bonomo ise sahneden hiç inmeden programın dördüncü konuğu oldu. Can’a ilk olarak bir dinleyicisinden sitem geldi. Bonomo’nun bir sergi çıkaracacağını  ama bir buçuk senedir çıkaramadığı eleştirisinde bulunan hayranına Can, bahsedilen serginin bu sene içinde çıkacağı cevabını verdi.

Fatma Turgut’da da olduğu gibi Can Bonomo sahneden ayrılmadan Sattas sahneye geldi ve Bonomo’nun “Kaçak” parçası için canlı bir düet performans sergilediler. Programın devamında Oğuzhan Uğur bir süre misafirler ile sohbet ettikten sonra sahneye alternatif müziğin yeni ve parlak isimlerinden Mert Demir‘i davet etti. Demir, Eylül ayında dinleyicilerinin beğenisine sunacağı yeni şarkısını akustik olarak seslendirdi ve misafirlerden büyük alkış alarak sahneden ayrıldı.

Programın en fazla beklenen konuklarından “Sıfır Bir” ve “Çukur” dizilerine yaptığı dillere pelesenk olan şarkıları ile adını daha fazla duyuran Gazapizm oldu ve direkt olarak “Yerin En Dibine” şarkısını seslendirdi. Ardından ise konuklardan gelen soruları cevapladıktan sonra programa veda etti. Gazapizm’in ardından sahneye gelen Gökhan Keser‘de programa “Bazen” şarkısını seslendirerek konuk oldu. Ardından bir süre sohbet edip konuklardan gelen soruları cevapladıktan sonra bir kez daha sahneye çıkarak geçtiğimiz aylar da yayınladığı “Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti” adlı single’ını seslendirerek programdan ayrıldı.

Programa son olarak Kahraman Deniz ve kısa bir süre önce Flört grubundan ayrılan Ozan Kotra konuk oldu. Kotra eski grubundan “Bir Tek Sen Gelmedin” adlı şarkıyı seslendirerek sahneden ayrılırken Pinç ekibi sahneye çıkarak bu muhteşem geceyi ve sezon finalini sonlandırarak tüm izleyicilere teşekkür etti.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0