Bunu okuyorsunuz:
‘SLAM’ Zorlu PSM ‘Studio’ da!

‘SLAM’ Zorlu PSM ‘Studio’ da!

Endüstrinin en önemli etiketlerinden biri sayılan ve 27.yılını dolduran efsanevi Soma Records’un kurucuları Stuart McMillan ve Orde Meikla’dan oluşan Slam, 1988’de kurulmuş olmasına rağmen güncel soundları ile kitleleri peşinden sürüklemeye devam ediyor.

Sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın en iyi sahnelerinden biri olan Zorlu PSM’nin eşsiz atmosferinde gerçekleşecek olan etkinlik, Türkiye’nin uluslararası plak şirketi Jeton Records önderliğinde, 1 haziran cuma gecesi 23.00 da başlıyor.

Dünya’nın en iyi müzik tınılarını bizlere sunacak olan SLAM dj’leri bu özel gecede yalnız değil. Ülkemizi uluslararası platformda en iyi şekilde temsil eden Türk DJ/Prodüktörlerimizden, Jeton Records’un kurucusu ve aynı zamanda geçtiğimiz yıl kariyerinin 20. yılını kutlayan Ferhat Albayrak ve halen sadece plak çalarak bu kültürü yeni nesiller ile paylaşan, İstanbul sahnesinin tecrübeli isimlerinden Rubsilent gecenin ev sahipleri olacak.

Etkinlikte 18 yaş sınırlaması mevcut fakat 18 yaş altındaki müzik severler etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0