alternatif müzik

Gelenekselleşmiş Rock Şenliği dışında ODTÜ Müzik Toplulukları’nın devamlılığını sürdüreceği konusunda umut vaat eden bir başka etkinlikleri olan Alternatif Müzik Günleri 23 Kasım ve 24 Kasım tarihlerinde 5.si ile karşımıza çıkacak.

Bağımsız olarak düzenlenen bu etkinliğin amacını topluluk, “çeşitli müzik tarzlarıyla uğraşıp emek veren sanatçıları müziği seven ve değer veren dinleyicilerle buluşturmak” olarak ifade ediyor. Ana akımdan uzak ve çıkış yapmakta olan türleri dinleyebileceğiniz bu etkinliğin biletlerini hem ODTÜ kampüsü içinde hem de kampüs dışında bulmanız mümkün. Bilet fiyatı da oldukça makul 🙂

Etkinliğin program detayı ise şöyle:

23 Kasım Perşembe Mimarlık Amfisi 18.00

  • Flower Room
  • SPO Trio
  • Larus

24 Kasım Cuma Mimarlık Amfisi 18.00

  • Hedonutopia
  • Ikaru
  • Urværk

Etkinliğe kampüs dışından katılım sağlayacaksanız etkinlik gününden önce biletinizi almanız gerekmektedir. Etkinlik günü kampüs giriş kapısında biletinizi göstererek kampüse girebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Teleman Press

Kampüs içinde ve özellikle kampüs dışında biletleri nereden alabileceğinize dair ve etkinlikle ilgili daha detaylı bilgi almak için ODTÜ Müzik Toplulukları sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz.

https://www.facebook.com/odtumt/
https://twitter.com/odtumt
https://www.instagram.com/odtumt/

What's Your Reaction?
i like that!
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

dmca    © 2016 - 2019 altmuzik.com by Dewart+

← yukarı çık