Bunu okuyorsunuz:
Yalan Dolu Masallarda Kahramanı Bulma Vakti!

Yalan Dolu Masallarda Kahramanı Bulma Vakti!

Küçük yaşlarından beri müzikle ilgilenen ve lise çağlarında kendi şarkılarını yapmaya başlayan Korhan Kodaman, solo albümü “Yalan Dolu Masallarda” alışılmışın dışında melankolik tarafıyla karşımıza çıkıyor.

Türkiye’de Blues ve Rock ‘n Roll müziğin 2005’ten bu yana en önemli temsilcilerinden olan “Sahte Rakı The Blues Band”in güçlü sesi, güleryüzlü, sempatik ve enerjik frontmeni Korhan Kodaman, 20 seneye yakın zamandır biriktirdiği söz ve bestelerini “Yalan Dolu Masallarda” albümünde gün ışığına çıkarttı. Dolayısıyla bu albümün önemli bir ilk adım olduğunu belirtmek gerek.

Bu 20 yıllık yolculuğu,gençlik heyecanlarını anlattığı “Masallarda”, vefasız dostlara yaptığı göndermeleri içeren “Bir Varmış Bir Yokmuş” ve eşi ile birlikte kaleme aldığı “Dem” şarkısı ile özetliyor.

Dinleyicilerine bu yolculukta bir dönemin ruhuna işlemiş olan melodik Hard Rock müziğini modern sound ile güncelleyerek sunuyor. Bu yolculuk aynı zamanda henüz yolun başında olan veya bu yolda “dem”lenmiş herkese kendilerine ait izlere rastlayabilecekleri bir serüven vaad ediyor.

Albümde prodüktör olarak Arıkan Sırakaya’yı ve Can Alper’i görürken, çalışmanın ilk videosu olan Masallarda’nın klip kurgusunda ve yönetmenliğinde Rodi & Anıl ikilisini görüyoruz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0