Bunu okuyorsunuz:
Yökş, Yeni Teklisi “Acelesi Yok” ile Karşımızda!

Yökş, Yeni Teklisi “Acelesi Yok” ile Karşımızda!

Bağımsız rock müzik akımının önemli temsilcilerinden biri haline gelen Yökş “Beklenen” isimli ikinci albümlerini geçtiğimiz aylarda yayınlamıştı. Hemen arkasından ise “Acelesi Yok” teklisi ile karşımıza çıktı.

Sözü ve müziği Erdem Topsakal‘a ait olan şarkının düzenlemesi Yökş‘e ait. Vokal ve gitarda yine Erdem Topsakal, davulda Boğaç Soydemir, bas gitarda Ramazan Kırdım, elektrik gitarda Ayhan Akbaş, klavye ve geri vokalde Çağrı Özer yer alıyor.

“Şimdi bir yerlerde sen kendinlesin, belki beni henüz hiç özlemedin” sözleri ile insanı düşüncelere daldıran şarkıda buruk bir çift hikayesinden söz ediliyor.

Acelesi Yok’un lyric videosu  İstanbul Blue Night Records Youtube kanalında yayınlandı. Dinlemek ve o güzel sözlerinde kaybolmak isteyenleri böyle alalım:

“Acelesi Yok” teklisi aynı zamanda  akustik versiyonu ve yeniden yorumuyla birlikte 17 Şubat’ta plak formatında, lirik videosu ile aynı anda raflardan bize göz kırpıyor. Bununla birlikte radyo ve müzik kanallarında da yerini alırken, 24 Şubat Cuma günü ise klibini tüm müzik kanallarında görebileceğiz.

Spotify’dan da dinleyebileceğinizi hatırlatıp sizi Yökş beylerinin güzel müzikleri ile baş başa bırakıyoruz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0