Bunu okuyorsunuz:
Son Feci Bisiklet’ten Yeni Şarkı: Teslim Tesellüm

Son Feci Bisiklet’ten Yeni Şarkı: Teslim Tesellüm

Alternatif gruplar sıralamasında başrollerde olan gruplardan biri de Son Feci Bisiklet. Ankara çıkışlı olan ve şu an İstanbul’da yaşamaya devam eden gruba gittiğiniz konserlerde rastlama olasılığınız da oldukça yüksek.

Vokalleri Arda Kemirgent’in askere gitmesiyle bir süre konserlere ara veren grup Arda’nın askerliğinin bitmesiyle mükemmel bir enerjiyle geri döndüler.

Sahne performanslarıyla da oldukça eğlendiren, karmaşık görünen sözlere sahip şarkılarını dinlerken düşündüren Son Feci Bisiklet, kıpır kıpır bir şarkıyla yine karşımızda.

Son günlerde alternatif gruplara verdiği öncelikle adını sık sık duyduğumuz İstanbul Blue Night Records yine güzel işler peşinde. İlk olarak Gece,Nadas ve Yökş ile #istanbulbluenightrecords ve Sony Music işbirliğiyle çıkardıkları tekliler dikkatimizi çekti ve şimdi de Son Feci Bisiklet #istanbulbluenightrecords etiketiyle çıkardıkları dinlerken dans etmekten kendimizi alamayacağımız, hareketli olmasına rağmen arka planda duygu yüklümesi yapan “Teslim Tesellüm” adlı şarkı ile yine yüzümüzü güldürmeyi başardılar.

https://youtu.be/uu_C8NgF03s

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0