Bunu okuyorsunuz:
Bir Bas Gitar ve Bir Davulla Gettodan Çıkış

Bir Bas Gitar ve Bir Davulla Gettodan Çıkış

gettodan çıkış

2015 Zeytinli Rock Festivali’nde sahne alan Rete Pegz’den Volkan Bilgin (bas gitar) ve Oğuzhan Doğan(davul) başka bir müzikal oluşumla bizi selamladılar: Gettodan Çıkış!

Onlar farklılar, çünkü yalnızca iki kişiler. Evet, kayıtlarını yalnızca bas ve davulla alıyorlar. Alışık olmayanlar için bile inanılmaz bir rock müzik ziyafeti olduğunu söylemeden geçmeyelim. Şimdiye kadarki tüm iki kişilik projeleri dikkatle inceleyip, kendilerine ait Stüdyo Zoo’da provalarını sürdüren grup, yayınladıkları iki kısa çaların tüm hazırlıklarını da burada tamamlamışlar.

2015 kasımında çıkardıkları “Ölüm O Gün Maviydi” nin ardından hiç durmadan ikinci kısa çalar çalışmalarına başlayan Gettodan Çıkış, 2017 Mart ayında yeni kısa çalarını yayınladı! “Dardı Zamanlar, Sokaklar Kadar” isimli kısa çaları Spotify ve iTunes’dan dinleyebilirsiniz.

Şarkı sözlerindeki göndermeleri yakaladıkça keyif alacağınız “Dardı Zamanlar, Sokaklar Kadar”ı en kısa zamanda dinlemeye, keşfetmeye davet ediyoruz sizi. Rock müziğimizin farklı renklerinden olduğuna inandığımız Gettodan Çıkış’ı da mutlaka takibe alın!

Gettodan Çıkış’ı aşağıdaki mecralardan takip edebilirsiniz:
facebok.com/gettodancikis
twitter.com/gettodancikis
instagram.com/gettodancikis

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0