Bunu okuyorsunuz:
Cem Yılmaz, Harun Tekin ve Koray Candemir ile Şakalı Akustik Konserindeydi

Cem Yılmaz, Harun Tekin ve Koray Candemir ile Şakalı Akustik Konserindeydi

şakalı akustik - koray candemir, harun tekin, cem yılmaz

Bir süredir Harun Tekin ve Koray Candemir’in beraber gerçekleştirdikleri Şakalı Akustik konserlerinin geçtiğimiz hafta gerçekleşen konserine ünlü komedyen Cem Yılmaz da konuk oldu.

Şakalı Akustik konserlerinde genelde Harun Tekin ve Koray Candemir‘e eşlik eden müzisyen arkadaşları (Cem Yılmaz’ın konuk olduğu programda Kerem Özyeğen ve Eren Çilalioğlu da sahnedeydi) dışında İstanbul’daki bu konserde bir değişiklik oldu ve bu kez ikiliye Cem Yılmaz da eşlik etti. Daha önce Mor ve Ötesi’nin 20. yıl konserinde de sahneye çıkıp şarkı söyleyen Cem Yılmaz, Şakalı Akustik konserinde de “Bu Ne Biçim Hikaye Böyle” ve Emir Ersoy’un Rockuba albümünde de seslendirdiği “Cambaz” ile eşlik etti.

Harun Tekin’in daha sonra Ankara’da gerçekleşen (31.10.2107/ODTÜ) Şakalı Akustik konserindeki “Cem gelince şaka kısmı bizden alındı tabi.” ifadesine rağmen Harun Tekin ve Koray Candemir’in bu konserlerde dinleyenlere güzel zaman geçirme imkanı ve iyi bir muhabbet ortamı sunduğunu söylemek yanlış olmaz. Siz de şehrinizde gerçekleşecek olan en yakın Şakalı Akustik konserine giderek bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Sanırım pişman olmayacaksınız 🙂

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0