Bunu okuyorsunuz:
Damla’dan Yeni Tekli: Elim Kaydı

Damla’dan Yeni Tekli: Elim Kaydı

damla

Rakı İçmek İyi Geliyor, Veda ve Biber gibi teklileriyle çalma listelerinde karşımıza çıkan Damla, yeni teklisi Elim Kaydı ‘yı GTR Müzik etiketi ile 15 Ocak’ta sevenleriyle buluşturdu.

 
Genç yaşta şan, müzik teorileri dersleri alarak kendini geliştiren sanatçı, bir dönem sinema bölümünde de yer alıp, içindeki müzik sevgisine tekrar bir şans verip, ilk teklisi Biber’i dinleyicileriyle buluşturdu. Bugüne kadar da sırasıyla Çık Dışarıya Oynayalım, Meyan, Rakı İçmek İyi Geliyor, Uçurumlar ve Veda ile karşımıza çıktı.

Kendine has sesiyle dikkat çeken sanatçı, Elim Kaydı şarkısında yeri geldi gitar tonları, yeri geldi şarkının altyapısı ve sözleri ile özlediğimiz pop şarkılarına ufak bir dokunuş yaptı. Şarkının söz-müzik kısmı kendisine ait olan sanatçıya gitarlar, miks ve aranje kısmında Orhan Sevindik eşlik ediyor. Mastering koltuğunda ise Efe Yemez yer alıyor.

 


 
Ayrıca şarkıyla beraber klibi de geldi! Damla’ya eşlik ettiğimiz güzel klibin başında ise Alp Kızıltan yer alıyor. Klibi de aşağıya bırakıyorum, hep beraber bi’ izler miyiz?
 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
1
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0