Bunu okuyorsunuz:
DMC, Alternatif Müziğin Önemli İsmi Burak Can Bayar’ı Transfer Etti

DMC, Alternatif Müziğin Önemli İsmi Burak Can Bayar’ı Transfer Etti

Burak Can Bayar, DMC

Müzik dünyasının öncü şirketlerinden biri olan DMC, yeni bir transferle gündemde. Alternatif müziğin öne çıkan isimlerinden Burak Can Bayar, DMC ile resmi sözleşme imzaladı.

 

Doğan Müzik’in CEO’su Samsun Demir, bu heyecan verici işbirliğini sosyal medya üzerinden duyurdu. Demir, Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğraf eşliğinde, “Burak Can Bayar ile güzel bir albüm için sözleşmemizi imzaladık. En kısa zamanda güzel şarkılarını sizlerle buluşturmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Samsun Demir & Burak Can Bayar
Samsun Demir & Burak Can Bayar

 

Yaklaşık iki senedir suskun olan ve yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğu bilinen Burak Can Bayar’ın, 12 şarkıdan oluşan bir albümle müzik sahnesine döneceği söyleniyor. “Yarına Yankılar” adını taşıyacak olan albüm, Bayar’ın müzik kariyerinde yeni bir dönemi başlatacak gibi görünüyor. Aynı zamanda çoklu enstrümantalist olan sanatçı, efsane besteci ve prodüktör Burhan Bayar’ın oğlu olarak da biliniyor.

DMC’nin bu transferle müzikseverlere heyecan verici bir proje sunması beklenirken, Burak Can Bayar’ın albümüyle ilgili detaylar merakla bekleniyor.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
1
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0