Bunu okuyorsunuz:
Komedyen Manicalco MTV Video Müzik Ödülleri’ni Sunacak

Komedyen Manicalco MTV Video Müzik Ödülleri’ni Sunacak

mtv video müzik ödülleri

 Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden MTV Video Müzik Ödülleri; bu yıl, 26 Ağustos Pazartesi günü New Jersey’de yer alan Prudential Center’da gerçekleşecek. Geceyi, dünyaca ünlü komedyen, aktör ve yazar Sebastian Maniscalco sunacak.

 

MTV’nin her yıl düzenlediği ve merakla beklenen Video Müzik Ödülleri için geri sayım başladı. 26 Ağustos Pazartesi günü, Newark şehrinde bulunan Prudential Center’da düzenlenecek Video Müzik Ödüllerini; komedyen, aktör ve çok satan kitap yazarı Sebastian Maniscalco’nun sunacağı açıklandı. Müzik dünyasının büyük yıldızları ve fanları bu yılın en ikonik videolarını en heyecan verici performanslar, viral anlar ve türünün ilk örneği fan tecrübesiyle kutlayacak.

 

 

MTV Video Müzik Ödüllerinin baş yapımcısı, global yetenek ve müzik yöneticisi, Viacom ve ortak marka MTV International’ın yöneticisi Bruce Gillmer “Bu sene VMA’nın sunucusu olarak çok yetenekli Sebastian Maniscalco ile ilerliyor olmaktanheyecan duyuyoruz. “Sebastian şu an oldukça popüler ve alakalı konularda yaptığı şakaları ile bu senenin şovunu unutulmaz kılacaktır” dedi.

Maniscalco, henüz kariyerinin başındayken Madison Square Garden’daki açık mikrofon şovlarında, gösterdiği tarihi kapalı gişe performansları ile dünyadaki önemli komedyenler arasında yer almayı başarmıştı. Billboard’un 2018 yılında “Yılın komedyeni” ilan ettiği Maniscalco, Forbes’un 2017 ve 2018 yıllarında “Dünyanın en çok kazanan komedyeni” listelerine dahil edilmişti. 2018 yılında çok satan biyografi “Stay Hungry” kitabını yazmış ardından başarılı “Stay Hungry” turuna çıkmış ve New York’ta bulunan ikonik Radio City Music Hall’da kapalı gişe 5 şov sergilemişti. Maniscalco’nun “Stay Hungry” şovu, son dönemde Netflix’te de yayınlanmaktadır. Ayrıca aralarında Oscar ödüllü “Green Book” un da yer aldığı çok sayıda filmde rol alan Maniscalco, Martin Scorsese’ın “The Irishman” filminde Robert DeNiro, Al Pacino ve Joe Pesci ile birlikte yer alacak. Maniscalco, hali hazırda satışta olan şovu “You Bother Me” ile yıl boyu turnede olacak.

Sosyal medyada @MTV ve @VMAs hesaplarını takip ederek#VMAs ile ilgili her şeyi takip edebilirsiniz.

 

Mtv vma, video müzik ödülleri
Mtv VMAs, video müzik ödülleri

 

MTV Hakkında

MTV, 180 ülkede öncü global genç medya markası olarak her bir platformuyla 30 dile yakın yayın yaparak 450 milyon eve ulaşmaktadır. Viacom Inc.’in bir parçası olarak (NASDAQ; VIAB, VIA), MTV operasyonları kablolu ve mobil yayınlar, canlı yayınlar, teatral filmler ve MTV Stüdyoları’ndan oluşmaktadır.

 

The Prudential Center Hakkında

Prudential Center, Newark, New Jersey’da bulunan üst düzey spor ve eğlence merkezidir. Ekim 2017’da açılan yüksek teknolojiye sahip arena; the National Hockey League’s (NHL) 3 kez Stanley Cup Şampiyonu New Jersey Devils, Seton Hall University’nin NCAA Division I Men’s Basketball programına ve 175’ten fazla konser; aile şovu ve özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Arena aynı zamandaekim 2017 tarihinde kapılarını halka açan the GRAMMY Museum Experience Prudential Center’a da ev sahipliği yapmaktadır. 8,200-Ayak karelik tecrübe; Doğu Yakası’ndaki ilk GRAMMY Museum olmakta ve eğitim programı ve interaktif kalıcı ve gezici sergilere ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda New Jersey’den Grammy kazananları da spot ışığı altında tutuyor.
Pollstar’a göre ulusal seviyede Top 8’de yer alan Prudential Center; günümüzde Amerika Birleşik Devletleri’nin kıdemli bir alanı olarak tanınmaktadır ve her yıl 2 milyondan fazla ziyaretçi gelmektedir.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
1
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0