Bunu okuyorsunuz:
Koray Hacıosmanoğlu’ndan Heyecanlandıran İlk Albüm “Heyecan”

Koray Hacıosmanoğlu’ndan Heyecanlandıran İlk Albüm “Heyecan”

koray hacıosmanoğlu

Müzik piyasasına yeni adım atan, ve yüksek ihtimalle bundan sonra adını daha sık duyacağınız bir isimden ve albümünden bahsedeceğim size. Koray Hacıosmanoğlu, “Heyecan” isimli ilk albümünü yayınladı. Peki kim Koray Hacıosmanoğlu?

Kendisi Osmaniye doğumlu, Kocaeli Üniversitesi, müzik bölümü öğrencisi. Müziğe olan tutkusundan hiç vazgeçmemiş ve ilk albümünü bizlerle buluşturmayı başarmış bir isim.

“Heyecan” 9 parçadan oluşuyor ve parçaların hepsinin sözü, müziği Koray Hacıosmanoğlu’na ait. Geçtiğimiz Temmuz ayında başlayan albüm çalışmaları 24 Mart’ta son buldu. Ardından Gar Müzik etiketi ile yayınlandı. Albümün teması aşk üzerine. Yaşanmış, gerçek bir aşkı ele alıyor ve parçalar buram buram aşk kokuyor. Böyle hikayeli bir albümün adının da “Heyecan” olmasına şaşırmamak gerek.

Çıkış şarkısı ve ilk klip şarkısı olan Ayın 24’ü ise benim albümdeki favorim olmayı başardı. Koray’ın yumuşak sesi, sözler ile birleşince sakinleştirici bir hava yaratıyor. Önce Ayın 24’ünün klibini, daha sonra bütün albümü aşağı bırakıyorum. Loop’a almalık.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0