Bunu okuyorsunuz:
Nilipek’in Yeni Albümüne Doğru

Nilipek’in Yeni Albümüne Doğru

nilipek yeni albüm 2018

Hepimizi ukulele çalmaya özendiren, sesine aşık olduğumuz Nilipek; bir süredir yeni albümü için stüdyodaydı. Bizlerle de sosyal medya üzerinde bu süreci paylaşmıştı. Gün saydığımız albüm hakkında bakalım neler duymuşuz?

Geçtiğimiz hafta Kanyon’un Kanyon’da Her Yerde Müzik  sloganıyla başlatmış olduğu ve 6.sı düzenlenen etkinlikler kapsamında Nilipek de Dotkanyonda çaldı. Konserin detaylarına gelecek olursak gitarlarda Can Aydınoğlu, bas gitarda Umut Çetin, davulda  Barış Küçükbaşlar vardı. Senden Uzakta, Gömülür, Yeşil Çimler gibi sevdiğimiz şarkılara ek olarak yeni albümden de bir kaç şarkı çalarak bize ne kadar da güzel bir albüm bekliyor olduğumuzun da müjdesini verdiler.

Yeni albüm hakkında tamamen bir yorum yapamasam da beni şaşırttığını söyleyebilirim. Şeytan isimli şarkılarına bayıldım, gerçekten oldukça enerjik ve severek dinleyeceğiniz bir şarkı. Keza bir diğer şarkılarının adı ise Döngü olmalı, enerjik ve temposu yüksek bir şarkı olmuş.

Daha önce Zorlu’daki konserinde dinlediğim ve yine kayıtları internette bulunan Koşuyolu isimli şarkısının yeni albümde olacağını da söyleyebilirim.

“Duvara değer ışık, uyanmadık hala, omzun evim benim…” kısmını Instagram hesabında paylaşınca dayanamadan sordum kendisine yeni albümde mi yoksa diye? Öyleymiş… Aşağıya şarkının kaydını bırakıyorum, ağzınıza bir parmak bal çalalım.

Son olarak albümün lansman konserinin 28 Kasım‘da, yayın tarihinin de 1 Aralık‘ta olacağını paylaşalım.

Yep yeni bir Nilipek ile buluşmaya az kaldı…

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0