Bunu okuyorsunuz:
Nilipek’ten Bir Sakin Şarkısı Olan “Hamur İşleri”ne Klip Geldi!

Nilipek’ten Bir Sakin Şarkısı Olan “Hamur İşleri”ne Klip Geldi!

nilipek hamur işleri

Alternatif müzik sahnesinin en sevilen isimlerinden Nilipek.’in yeni video klibi Hamur İşleri” bugün dönmeye başladı. Yönetmenliğini Yiğit Hepsev’in üstlendiği ve animasyonlarıyla dikkat çeken Hamur İşleri”Nilipek.’in “Sabah” albümünden çıkan üçüncü video klibi oldu.

Nilipek.’in 2015’in Kasım ayında yayınlanan ve müzik eleştirmenlerince yılın en iyi albümleri arasında gösterilen ilk uzunçaları “Sabah”tan üçüncü video klip “Hamur İşleri” şarkısına geldi. Bugün Nilipek.’in resmi youtube kanalında dönmeye başlayan video klip, hüzünlü tonu ve animasyonlarıyla dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini ve animasyonlarını Yiğit Hepsev’in üstlendiği video klibin, post prodüksiyonunu Anima İstanbul yaparken, görüntü yönetmenliğini Can Kolukısa, kurgusunu Çiğdem Yersel, compositing’ini de Manas Khaldarov ve Burak Kuvvetli üstlendi.

Albümün tek cover şarkısı da olan “Hamur İşleri”nin sözleri Barış Bıçakçı’ya, müziği Onur Özdemir’e, düzenlemesi ise Ozan Tekin’e ait. Şarkı ilk kez Sakin grubu tarafından seslendirilmiş ve Seyfi Teoman’ın 2011 tarihli “Bizim Büyük Çaresizliğimiz” filminin soundtrack’inde yer almıştı.

“Hamur İşleri”nin video klibini buradan izleyebilirsiniz.

HAMUR İŞLERİ

Nilipek.

Söz: Barış Bıçakçı
Müzik: Onur Özdemir
Düzenleme: Ozan Tekin
Rhodes, Melodika, Noise, Geri Vokal: Ozan Tekin

Yönetmen: Yiğit Hepsev
Görüntü Yönetmeni: Can Kolukısa
Işık Asistanı: Can Levi
Animasyon: Yiğit Hepsev
Post Prodüksiyon: Anima İstanbul
Kurgu: Çiğdem Yersel
Compositing: Manas Khaldarov, Burak Kuvvetli

Teşekkürler:
Çağrı Yenen
Erman Güleç
Ali Öztürkmen
Suavi Hepsev

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
1
ilginç
1
kalp <3
1
karasızım
1
olamaz!
1
üzücü
1