Bunu okuyorsunuz:
Yeni Yılın İlk Single’ı Ezgi Aktan’dan Geldi

Yeni Yılın İlk Single’ı Ezgi Aktan’dan Geldi

ezgi aktan - altmuzik

Ezgi Aktan’ın Ada Müzik etiketiyle yayınlanan ”Uyma Onlara” adlı yeni single’ı video klibiyle birlikte  4 Ocak Cuma günü tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Söz ve müziği Ezgi Aktan’a, düzenlemesi ise Miraç Yavuz’a  ait olan video klibin yönetmenliğini de  Mert Gider üstlendi. Klibe baktığımızda stüdyonun ortamıyla birlikte müzik enstürmanlarının uyumu dikkat çekiyor. Özellikle saksafonun sesi kulaklarımızın pasını silerek, bize nostalji havası yaşatıyor.

Duru sesi, anlamlı besteleri ve pozitif enerjisiyle bildiğimiz Ezgi Aktan, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra İlk olarak Boğaziçi Üniversitesi Müzik kulübünde çeşitli etkinliklere katılarak müzik hayatına atılıp, daha sonra çeşitli gruplarda vokallik yaptıktan sonra Jehan Barbur ile tanışarak bu yolda daha somut adımlar atmaya başladı.

2016 Yılında Sofar İstanbul’da ”Bekliyorum Ben” şarkısıyla sahne aldıktan bir süre  sonra ‘İyi ki‘ adlı albümüyle birlikte müzik kariyerine adım atan Ezgi, 2017’de ”Gece” adlı albümü ile müzik hayatına doludizgin devam etti. 2018’de ise ”Gece” albümünde yer alan ”Hatrım kalır” ve ”Bulanık” adlı şarkılarına video klip çekerek dinleyicilerini yalnız bırakmadı.

Genç şarkıcı 2019’un ilk günlerinde de  bize yeni yıl hediyesi olarak ”Uyma Onlara” adlı single’ını armağan ederek yüzümüzü güldürdü.

Kaybettiğimiz gülüşlerimizi hatırlatacak şarkı sözleri ve video klibiyle karşımıza çıkan Ezgi Aktan tıpkı “Küsmedim” şarkısındaki yapraklarımızın arasında üç çiçek açıp, ruhumuzun yüzlerimizi renklerimize  boyayarak gökyüzünün hala mavi olduğunu hatırlatıp ve küsmek zamanı olmadığını belirterek hayata daima gülümsememiz gerektiğini de bize hatırlatıyor. Biz de kendimizi Ezgi Aktan’ın güzel sesine bırakıyor, hayallerimizi gözlerimize çiziyoruz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0