ALT MUSIC SESSION @ IF PERFORMANCE HALL BESIKTAS / ISTANBUL

 

[powerkit_row cols_nr=”2″][powerkit_col size=”6″]

Altmuzik.com Nedir?

Altmuzik, yalnızca alternatif müziği değil; o müziğin etrafında gelişen kendine has ve bağımsız bir kültürün de içeriğini ele alan dijital bir mecmuadır. İçerisinde haber, röportaj, müzik listesi, seyahat, moda ve sanat içerikleri bulunduran platform; alternatif müziğe ve çevresindeki alt kültürlere dair değer, beğeni ve kaygıları yazarları aracılığıyla yansıtır.

[/powerkit_col][powerkit_col size=”6″]

 

[/powerkit_col][/powerkit_row]

 

 

[powerkit_row cols_nr=”2″][powerkit_col size=”6″]

               

[/powerkit_col][powerkit_col size=”6″]

Altmusic Session Nedir?

Yerli sahnede alternatif müziğin temsilcileri olan müzisyenler, görsel sanatçılar ve markalar ile bu müzik kültürün etkilediği kitlenin buluşacağı müzik ve sanat dolu bir günlük festival/etkinlik serisi.

[/powerkit_col][/powerkit_row]

 

 

[powerkit_row cols_nr=”2″][powerkit_col size=”6″]

Kimler olacak?

Düzenli aralıklarla gerçekleşmesi planlanan bu etkinlik serisinin her programında farklı müzisyenlerin ve sanatçıların yer verilmesi planlanmaktadır. Her seride bağımsız ve alternatif müziği temsil eden 8 farklı grup ve sanatçı sahne alırken, etkinlik alanı içerisinde yer alan stant ve workshoplarla müziğin dışında çeşitli aktivite ve sunumlar da gerçekleştirilecek.

[/powerkit_col][powerkit_col size=”6″]

 

[/powerkit_col][/powerkit_row]

 

 

Alt Music Session #1, @ IF Performance Hall Beşiktaş, Istanbul

 

Bizimle Orada Olmak, Sahne Almak İster Misin?

Hemen belirtelim, bu çalışma kolektif bir proje. Maalesef az miktarda olan tüm bütçemiz arka planda yer alan reklam ve sahne giderlerine gitmekte. Bu doğrultuda kaşe konuşacak değil de; bizimle aynı amaca ortak, aynı ruha sahip olacak insanlara ihtiyacımız var. Bunlardan biri olduğuna inanıyorsan şayet, başvuru formu hemen aşağıda. Şimdiden teşekkürler…

    

  Sık Sorulan Sorular

  [powerkit_collapsibles ] [powerkit_collapsible title=”Ne zaman ve nerede?”] Etkinlik henüz net olmayan bir tarihte yüksek ihtimalle (bir aksilik olmazsa) IF Performance Hall / Beşiktaş sahnesinde gerçekleşecek.
  [/powerkit_collapsible] [powerkit_collapsible title=”Kaç grup / kişi sahne alacak?”] Altmusic Session serisinin her birinde 6 ya da 8 ismin sahne alması planlanmaktadır.
  [/powerkit_collapsible] [powerkit_collapsible title=”Sahne süreleri ne kadar?”] Her sanatçı ya da grup sahnede 30 ile 45 dakika arasında performans sergileyecektir.
  [/powerkit_collapsible] [powerkit_collapsible title=”Sanatçılara sunulan imkanlar neler?”] Maalesef yukarıda da belirtildiği gibi sanatçılarımıza herhangi bir bütçe sağlayamamaktayız fakat arka planda organizasyondan mutlu ayrılmanız için elimizden geleni yapacağımıza şüpheniz olmasın.
  [/powerkit_collapsible] [powerkit_collapsible title=”Peki ya bilet paraları?”] Toplanan bilet paraları mekan, reklam ve sonraki etkinliklerin muhtemel giderleri için saklanacaktır.
  [/powerkit_collapsible] [/powerkit_collapsibles]