ALT MUSIC SESSION @ IF PERFORMANCE HALL BESIKTAS / ISTANBUL

 

Altmuzik.com Nedir?

Altmuzik, yalnızca alternatif müziği değil; o müziğin etrafında gelişen kendine has ve bağımsız bir kültürün de içeriğini ele alan dijital bir mecmuadır. İçerisinde haber, röportaj, müzik listesi, seyahat, moda ve sanat içerikleri bulunduran platform; alternatif müziğe ve çevresindeki alt kültürlere dair değer, beğeni ve kaygıları yazarları aracılığıyla yansıtır.

 

 

 

               

Altmusic Session Nedir?

Yerli sahnede alternatif müziğin temsilcileri olan müzisyenler, görsel sanatçılar ve markalar ile bu müzik kültürün etkilediği kitlenin buluşacağı müzik ve sanat dolu bir günlük festival/etkinlik serisi.

 

 

Kimler olacak?

Düzenli aralıklarla gerçekleşmesi planlanan bu etkinlik serisinin her programında farklı müzisyenlerin ve sanatçıların yer verilmesi planlanmaktadır. Her seride bağımsız ve alternatif müziği temsil eden 8 farklı grup ve sanatçı sahne alırken, etkinlik alanı içerisinde yer alan stant ve workshoplarla müziğin dışında çeşitli aktivite ve sunumlar da gerçekleştirilecek.

 

 

 

Alt Music Session #1, @ IF Performance Hall Beşiktaş, Istanbul

 

Bizimle Orada Olmak, Sahne Almak İster Misin?

Hemen belirtelim, bu çalışma kolektif bir proje. Maalesef az miktarda olan tüm bütçemiz arka planda yer alan reklam ve sahne giderlerine gitmekte. Bu doğrultuda kaşe konuşacak değil de; bizimle aynı amaca ortak, aynı ruha sahip olacak insanlara ihtiyacımız var. Bunlardan biri olduğuna inanıyorsan şayet, başvuru formu hemen aşağıda. Şimdiden teşekkürler…

      

    Sık Sorulan Sorular