Bunu okuyorsunuz:
Bir Pazar Sabahı Grubu: PigPen Theatre Co.

Bir Pazar Sabahı Grubu: PigPen Theatre Co.

Bir şirket düşünün… Kalem etekli kadınlar, sinekkaydı traşlı erkekler yerine; müzik, film ve tiyatro ile uğraşıp kafalarının kırık olduğuna inandığımız insanlardan oluşan. İşte PigPen Theatre Co. tam olarak bahsettiğimiz şey. 2007 Yılında Amerika’nın prestijli bir sanat okulunda daha 1. sınıftayken kendi markalarını oluşturup piyasaya şirket dediğin böyle olur mesajıyla balıklama atlamışlar.

7 Erkekten oluşan bu tayfa biraz antik dönemdeki Yunan filozofları gibi takılmayı tercih etseler de aradıkları şeyi sanatta bulmalarını yadırgamıyor ve iyi ki bulmuşlar diyoruz. Geçen yıllar boyunca onlarca tiyatro oyunu çıkaran ve bir sürü festival gören ekip bize baş ağrısıyla uyanılan bir Pazar sabahını huzurlu geçirmemiz için “Bremen” adında 2012 yılının en iyi 10 albümü listesine giren bir albümleri yapmışlar. İkinci albümleri “Whole Sun” yok ben huzurlu değil huzurlu ve eğlenceli bir Pazar sabahı istiyorum diyenler için aranılan kan. 2015 yılından beri albüm yapmayan, alternatif rock müziği folk ezgilerle harmanlayan ekip şu an Amerika turunda.

Alternatif müziğin asla eskimeyeceği, eline gitar alan her erkeğin Akdeniz Akşamları’nı çalsa dahi hala karizmatik olacağı bir yüzyılda bu çocukları mutfakta görmeyi isteyenler aşağıdaki Spotify linkine tıklayabilirler. Afiyet olsun.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0