Bunu okuyorsunuz:
Can Ozan’dan Yeni Bir Yaz Şarkısı: “Ön Koltuk”

Can Ozan’dan Yeni Bir Yaz Şarkısı: “Ön Koltuk”

Avatar
can ozan - ön koltuk

Can Ozan’ın Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan “Ön Koltuk” isimli şarkısı video klibiyle birlikte yayınlandı.

 

“90’Larda postmodernizme tepki olarak doğdum” diyen Can Ozan, iyi bir vokal olmasıyla birlikte şarkı yazarlığı da  yapıyor. Bunun en güzel kanıta yayınladığı 40’a yakın şarkısı. Sofar İstanbul’da Sedef Sebüktekin ile seslendirdikleri “Bul Beni” isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan Can Ozan, Deniz Tekin ile birlikte yaptıkları “Transatlantik” şarkısı  Spotify Viral 50 listesinde uzun süre kalmıştı.

 

Can Oxan - Ön Koltuk
Can Oxan – Ön Koltuk

Video klipten bahsedecek olursak; söz-müzik ve düzenlenmesi Can Ozan’a ait olan şarkının, elektro gitar-back vokal kısmında Kaan Arslan yer aldı. Video klibin yönetmen koltuğunda ise Umut Bayoğlu oturdu.

 

 

Şarkı sözleri ve klibin uyumu bir biriyle o kadar örtüşüyor ki, klibi izleyen birinin, aninden herhangi bir  arabının ön koltuğunda ‘güneye’ doğru yola çıkası geliyor. Yolda olupta uzun sıkıcı gri bariyerlerden ve sıcak havadan bunalanları ise aniden tatil havasına sokuyor.

Kısacası bu video klip insanlara adeta “arabaya bin ve  tatile git” diyor.

Sizde sıcaklardan bunaldıysanız ve tatile gitmek istiyorsanız bir arabın ön koltuğuna atlayıp, bu şarkıyı dinleyerek yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz…

 

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0