Bunu okuyorsunuz:
Electronica Music Festival 2017’e Az Kaldı

Electronica Music Festival 2017’e Az Kaldı

electronica music festival

Bu yılın en bomba festivallerinden birisi olan Electronica, Çeşme’den sonra 29-30 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Yine dopdolu bir line up ile karşımıza çıkan festival ile yılın tüm stresini üzerimizden atacağız.

2004 yılından bu zamana kadar 150 binden fazla müzik dinleyicisi ve 600’den fazla müzisyeni tek bir alanda buluşturarak doyasıya dans ettiren Electronica Festival, Türkiye’nin en büyük elektronik müzik festivali olarak kabul ediliyor. 29-30 Temmuz 2017 tarihlerinde İstanbul’da 10. Kez gerçekleştirilecek olan festival, Suma Beach’te düzenlenecek. İki gün boyunca misafirlerine hem denizi, hem plajı kullanma imkanı sunacak olan Electronica ayrıca kamp yapmanızı da sağlayacak. Doğa ile müziği birleştiren festivalin sponsorları ise Limits Off, Burn Energy, Pernigotti Türkiye, Superga, BUGECE, Biletix.

Kimler katılacak?

Electronica 2017’ye andhim, Architectural, Claptone, Doctor Dru, Dominik Eulberg, Eagles & Butterflies, EINMUSIK b2b Jonas Saalbach live, Elderbrook live, Etapp Kyle, Feathered Sun live, Francesco Tristano live, Frankey & Sandrino, Henry Saiz, Oceanvs Orientalis live, Oliver Huntemann, Red Axes, Stavroz live, Swayzak live, Viken Arman Live, Voiski live, YokoO, Ahmet Sendil, Alican, Ali Efe Dinc, Batur, Becky FR, Birol Giray BeeGee, Discolog, Doruk Guralp, Drell, Efe Kantel, Eren Havlucu Ferhat Albayrak, Furkan Kurt, Jaffer, MERT YUCEL, Mousike, MooPHy, Murat Uncuoglu, Nisso, Procombo, Rubsilent, Seko, Sezer Uysal Music, The Contra, YANG gibi başarılı isimler katılım sağlayacak.

Klasik ve elektronik müzikleri bir araya getiren bu harika festivalin biletlerine Biletix’ten ulaşabilirsiniz. 2017’nin stresini üzerinizden atmak, yazı dans ederek ve doğayla kucaklaşarak geçirmek istiyorsanız Electronica’yı asla kaçırmamalısınız.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0