Bunu okuyorsunuz:
Aziz Ansari’nin Muhteşem Müzik Seçkisi

Aziz Ansari’nin Muhteşem Müzik Seçkisi

master-of-none

Netflix tarafından hazırlanan ve komedi dizisi olarak daha ilk bölümden herkesi kendisine hayran eden Master of None’ın yaratıcılarından Aziz Ansari, diziyi ve kendi hayatını etkileyen müziklerden oluşturduğu harika bir seçki ile karşımıza çıktı.

Alan Yang ve Aziz Ansari tarafından hazırlanan Master of None, yayınladığı 2 sezonla birçok insanın dilinden düşmüyor. Hint asıllı bir Amerikalı olan Dev Shah’ın iş hayatını ve ilişkilerini anlatan bu dizinin en önemli özelliği ise kullanılan ve insanı içine çeken müzikleri. Dizinin her bölümünde bize anlatılan hikayeler uygun ve kaliteli müziklerle pekiştirilerek, senaryonun izleyiciye daha eğlenceli bir halde aktarılmasını sağlıyor. Dizinin yaratıcılarından olan Aziz Ansari ise müzik zevkini, bizlere sadece diziyle değil son olarak hazırladığı bir listeyle de kanıtlamış oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=6bFvb3WKISk

İşte Ansari’nin o listesi:

Dinlediğim ilk şarkı: Beat It / Michael Jackson

Aldığım ilk albüm: To The Extreme / Vanilla Ice

Dinlemeye katlanamadığım şarkı: Se Piangi, Se Ridi / Mina

Gittiğim ilk konser: Ozzfest 98 (Konserde Ozzy Osbourne ve Tool sahne almış)

Şu sıralar sürekli dinlediğim şarkı: Humble / Kendrick Lamar

Master of None’ı etkileyen besteci: Ennio Morricone

Eğer sizler de müzik dinlemeyi ve komedi dizi izlemeyi seviyorsanız, Aziz Ansari’nin elinden çıkan bu muhteşem diziye mutlaka göz atmalısınız. Şarkı seçkisi ile sizleri büyüleyecek olan Master of None, şarkı yelpazenizi de genişletecek.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0