Bunu okuyorsunuz:
Noisual, İlk Single’ı “Tidal Waves”i Yayınladı

Noisual, İlk Single’ı “Tidal Waves”i Yayınladı

noisual, deneysel müzik

2016 Yılında Tunga Alp Şen ve Berkhan Ay’ın kurduğu deneysel müzik grubu Noisual, “Delusional” isimli EP’sinin habercisi olan ilk single’ı “Tidal Waves“i Audioban etiketi ile yayınladı.

 

Davul ve bas iskeletini dijital ve analog seslerle zenginleştiren ve bugüne kadar canlı performanslarıyla yerli sahnede yer alan İstanbullu ikili, EP kayıtlarını Pür Kayıt Stüdyosu‘nda gerçekleştirdi. Noisual grubuna prodüksiyonda Taner Yücel eşlik ederken, mastering’de ise Görkem Karabudak yer aldı.

 

 

Behsat Veyseloğlu‘nun yönetmenliğinde çekilen video klipte ise Türkiye’de ve yurt dışında birçok projeye imza atan Nohlab bünyesindeki NOS Visuals, görselleriyle eşlik etti.

 

Klibin linkini bırakmadan önce bu bilgilerin yanı sıra kendi düşüncelerimi de eklemek istiyorum. 6 Eylül akşamı Audioban ofisinde single kutlaması ve video klip gösteriminde bulundum. Yerli sahnenin böyle kaliteli müzikle zenginleşmesi, böyle güzel insanlarla büyümesi çok mutlu ediyor. Video klibin özgünlüğü ve dikkat çekiciliği ise inanılmaz. Hem görsel hem işitsel sanatı bir araya buluyoruz.

Artık adını daha sık duyacağız gibi duruyor Noisual!

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0