Bunu okuyorsunuz:
İlk EP’si “Son” Ve “Bu Partide Yalnızsın” Klibi İle: Lin Pesto

İlk EP’si “Son” Ve “Bu Partide Yalnızsın” Klibi İle: Lin Pesto

lin pesto son

Lin Pesto’dan beklenen EP sonunda geldi. Gizemli müzisyen Lin Pesto, “Son” isimli ilk EP’sini Tamar Records etiketi ile dijital platformlarda yayınladı. EP’nin ilk video klibi ise “Bu Partide Yalnızsın” parçasına geldi. Hem de 360° deneyimi ile!

 

Tarzını SynthPop, Darkwave olarak adlandıran Lin Pesto‘ya, Son isimli ilk EP’sinde, bestelerde Mei Wu’nun eşlik ediyor. Son’un prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü ise Taner Yücel üstlenmiş. Albüm 6 şarkıdan oluşuyor. 5 yeni şarkı ve daha önceden dinlediğimiz bir Maazallah cover’ı bulunuyor.

 

1. Bu Partide Yalnızsın
2. Kolay Değil
3. Ölmeden
4. Karolini
5. Olsun İstemezdim
6. Maazallah (YGA)

 

Albümün “tam Lin Pesto’luk!” dedirten kapak tasarımı ise Studio Pul imzası taşıyor. Nefis.

Albümü dinlemek için:

 

Biz albümü duyuruna kadar ilk video klibi de geldi bile. “Bu Partide Yalnızsın” adlı parçaya çekilen klibin yönetmen koltuğunda Emrecan Çubukçu yer alıyor. Klibin ilgi çeken kısmı ise 360° izleme seçeneği sunuyor olması. Animasyon türündeki video klipte 360° deneyimini yaşayarak “partiye” dahil olabiliyorsunuz.

Hem müziğiyle, hem gizemli duruşuyla, hem de tarzı ve özgünlüğüyle buraların starı olmayı başaran Lin Pesto’yu seviyoruz ve klibi izleyip, partide yalnız kalmamanız için sizi aşağıya alıyoruz.

 

 

Lin Pesto’yu buralardan takip edebilirsiniz.

Instagram: @linpestocover
Twitter: @linpesto
Spotify: Lin Pesto

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
2
kalp <3
2
karasızım
1
olamaz!
0
üzücü
0