Bunu okuyorsunuz:
Lana Del Rey Grammy Ödülleri’nden Eli Boş Döndü

Lana Del Rey Grammy Ödülleri’nden Eli Boş Döndü

lana-del-rey

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında yayınlanan Norman Fucking Rockwell! albümü, Lana Del Rey’in dinlenme ve hayran kitlesini büyütme oranlarında büyük bir değişiklik yarattı.

 

iTunes, Spotify, Deezer gibi müzik dinleme ortamlarında, Lust for Life albümüne nazaran, en hit şarkı Doin’ Time’ın dinlenme oranı doksan beş milyona kadar çıkmıştı. Genel olarak tüm ülkelerin hit listelerine en kötü dördüncü olarak girerek, 72 haftadan daha fazla radyolarda kalmayı başardı.

 

 

Bununla beraber, sosyal medyadan tamamen uzaklaşan ve yeni bir erkek arkadaş edinen Del Rey’in, Love Song ve Norman Fucking Rockwell şarkılarını Sean Larkin’e ithafen yazdığı düşünülüyor.

 

 

Şimdi gelelim Grammy adaylıklarına. “En İyi Albüm” ve “En İyi Şarkı” ödüllerine aday olarak gösterilen Lana, Grammy’nin Brunch, Pre-grammy parti gibi etkinliklerine katılmıştı. Fakat bu ödülleri Billie Eilish’e kaptırdı. Suratındaki hayal kırıklığı bariz bir şekilde belliydi.

Hayran kitlesi ise müzik endüstrisinde uzun süredir var olan bir efsanenin, çok yeni bir sanatçıya bu ödülü kaptırmasını “hırsızlık” olarak değerlendiriyor.

 

 

Grammy röportajlarında ve daha önce paylaştığı IGTV videosunda belirttiği gibi; 2020 yılında sadece şiir dinletisinden oluşan bir albümü çıkmak üzere ve albümün tüm geliri Amerikan yerlilerine sağlanacak. Albümün isminin White Hot Forever olacağı tahmin ediliyor.

 

 

White Hot Forever (Spoken Word Album) haberlerinde görüşmek üzere.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
2
kalp <3
2
karasızım
0
olamaz!
1
üzücü
1