Bunu okuyorsunuz:
Nilipek’ten ”Defne” Kokulu Klip

Nilipek’ten ”Defne” Kokulu Klip

Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Nilipek 2017’nin sonlarında çıkardığı “Döngü” albümünde yer alan “Defne” isimli şarkısına video klip çekti.

Söz-müzik ve düzenlemesi Nilipek’e ait olan video klibin yönetmenliğini ise şarkının sözlerinde nereye gittiği merak edilen Berkay Küçükbaşlar üstlendi.
Nilipek’in kendine has şarkı sözleri ve kendi dünyasını yansıtan klip, birden fazla filmin bir tane lomokinoya takılarak oluşmasıyla, nostaljik bir film sahnesini andırıyor.

Yeri gelmişken ‘kino‘ kelimesi Almanca sinema anlamına geliyor. Bu cihazlar günümüzde pek kullanılmasa da böyle güzel şarkılarda hayat bulup karşımıza çıkabiliyor. Nilipek ve arkadaşlarına da günümüzde unutulmak üzere olan bu cihazı bizlere hatırlatıp, kendi klibini ya da filmini nostaljik bir havada çekmek isteyenlere alternatif sundukları için buradan teşekkür ediyoruz.

 

 

Artık ilkbaharın daha belirgin olduğu günlerdeyiz, havalar yavaş yavaş ısınıyor, ağaçlar açıyor ve işte böyle güneşli güzel bir günde üstümüze başımıza sinen defne kokulu aynı zamanda  ferahlatıcı şarkı sözleriyle bir Nilipek şarkısı video klibiyle karşımıza çıkıyor. Biz de güneşi karşımıza alıp kulaklarımızı takarak baharın ve bu güzel şarkının tadını çıkarıyoruz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0