Bunu okuyorsunuz:
Paramore’dan Yeni Albüm “After Laughter”

Paramore’dan Yeni Albüm “After Laughter”

Çoğumuzun Decode parçasıyla bildiği 2004 yılında Franklin, Tennessee’de kurulan ABD’li alternatif punk rock grubu Paramore mayıs ayının başlarında 4 yıllık sessizliğin ardından yeni albümleri After Laughter ile muhteşem bir dönüş yaptı!

12 Mayıs’ta Fueled by Ramen ve Atlantic Records etiketiyle satışa sunulan albümde 12 şarkı bulunuyor. Albümün çıkış şarkısı Hard Times ise 19 Nisan’da video klibiyle yayınlanmıştı. Ardından ise Told You So yayınlanmış, artık iyice sabırsızlanmış 12 Nisan’ı beklemeye başlamıştık. Geçtiğimiz yaz çıkacağına dair duyduğumuz dedikodular kışın haber gelmemesiyle bizleri ikilemde bıraksa da geç olsun güç olmasın diyerek albümün yayınlanmasıyla zevkle dinlemeye başladık.

Bu albümde bir önceki albümlerinden farklı olarak baterist tekrar Zac Ferro‘yu görüyoruz. Paramore’un eski dinleyicileri buna çok sevinmiş olmalı çünkü kendisi 2010’da gruptan ayrılma kararı alarak hepimizi üzmüştü.

İşte oldukça hareketli çıkış parçaları Hard Times! Ben severek dinliyorum, favoriler listeme de aldım kendilerini. Dinlerken fark ettim ki Paramore dinlemeyi de çok özlemişim, siz de eskiden bildiğiniz ve severek dinlediğiniz bir grubun özlemi içindeyseniz hemen aşağı alalım,

Hard Times dışında hangi parçayı dinledin derseniz, ben aslında ilk olarak Idle Worship‘i dinledim ve çok sevdim.

Ve albümlerinin ikinci çıkış parçası olan Told You So‘nun video klibini de ekleyelim. 3 Mayıs’da yayınlanan video klip şimdiden 9 milyon tıklanma almış. Tıklanma sayısı beğeniyi tam olarak ifade eder mi bilmiyorum ama 3 hafta gibi bir sürede ikinci çıkış parçanızın bile bu kadar tıklanması özlendiğinizi göstermez mi?

İyi ki döndünüz çocuklar, buralarda sizi özleyenler vardı! 

Albüme şuradan, yok sen bizi direk sanatçı sayfasına götür derseniz buradan, hayır biz YouTube kanallarında dolaşmak istiyoruz derseniz de buradan uğurlayalım sizleri.

 

Mutlu bir hafta sonu için dinleyeceğimiz albüm belli oldu sanki, olmadı mı?

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0