Bunu okuyorsunuz:
Simge Pınar’dan Yeni Bir Hayatta Dinlenilesi “Biz Hep Aynı”

Simge Pınar’dan Yeni Bir Hayatta Dinlenilesi “Biz Hep Aynı”

simge pınar

Yeni Bir Hayat adlı şarkısındaki Sofar performansıyla tanıdığımız ve dinleyicileri o performansıyla kalbinden vuran Simge Pınar… Dinlediğinizde daha çok duymak isteyeceğiniz türden olan Yeni Bir Hayat’tan sonra şimdi de Rakun Müzik etiketiyle çıkan ilk teklisi Biz Hep Aynı ile karşımızda. Gelelim şarkının detaylarına…

Sözü ve müziği Simge Pınar’a ait olan şarkının düzenlemesini Harun Tekin üstlenirken mix’ini Tarkan Gözübüyük, mastering’ini Güven Ersoysal’a ait. Kayıtlarının Babajim İstanbul‘da yapıldığı şarkıya bir de klip çekildi. Klipte ise Emir Yargın’ın yönetmenliğinin etkisi oldukça hissedilir şekilde. Klibin görüntü yönetmenliğini ise Buğra Sarıaltun üstlendi. Klibi izlediğinizde fark edeceksinizdir klibin  şarkıyla uyumu nasıl güzel bir iş çıkarıldığını gözler önüne seriyor.

Yıllanan dostlukların güzelliğini anlatan şarkının klibinde de Simge Pınar‘ın arkadaşları klipte ona eşlik ederek şarkının verdiği huzurun gerçekliğini de sağlamlaştırmış. Yeni bir hayat kurduğunuzda da yanınızda olan dostlarınızla dinleyebileceğiniz bu şarkıyı tüm dijital platformlarda bulmanız mümkün. Simge Pınar’ın ilk teklisinin yarattığı etkiyle dinleyicileri albüm için daha da sabırsızlanmıştır, o zaman  en kısa zamanda albümü de dinlemek dileğiyle.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0