Bunu okuyorsunuz:
Elçin Orçun ve Birkan Nasuhoğlu’ndan Yaza Katkı: “Bi’ Fazla”

Elçin Orçun ve Birkan Nasuhoğlu’ndan Yaza Katkı: “Bi’ Fazla”

Türkiye’deki hip hop sahnesini takip edenlerin Beaten Fame ile tanıdığı Elçin Orçun ve Yedinci Ev grubunun solisti olarak tanıdığımız Birkan Nasuhoğlu yaz yaklaşırken güzel bir iş birliğine imza attı. Daha önce de Varsa Yoksa adlı şarkıda bir araya gelen ikili, bu ortak çalışmalarında da dinleyicilerin beklediğine değdiğini göstermişler.

Sony Music etiketiyle yayınlanan şarkının sözleri Elçin Orçun ve Birkan Nasuhoğlu’na, bestesi ise Elçin Orçun’a ait. Şarkıyı tüm dijital platformlarda dinleyebileceğiniz gibi şarkının klibini de izleyerek dinlemeniz mümkün. Şarkının naif yanını oldukça iyi anlatan klibin yönetmenliğini Osman Moustafa yaparken görüntü yönetmenliğini de Cem Balaban üstlendi.

Her ne kadar mevsim pek bahar gibi olmasa da baharın bitmeye yaklaştığı şu günlerde,  yaz sıcağında iyi gelen bir esinti hissini veriyor Bi’ Fazla. Tam bir yaz şarkısı değil aslında, hafif bir hüzün de var içinde.  Zaten Bi’ Fazla da güzel bir esintiden sonbahar hüznüne dönen ilişkilere dikkat çekiyor gibi. İkilinin güzel çalışmalarının devam etmesini diliyor ve merakla bekliyoruz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0