Bunu okuyorsunuz:
Gökhan Türkmen ve Birkan Nasuhoğlu “Gülmedi Kader”

Gökhan Türkmen ve Birkan Nasuhoğlu “Gülmedi Kader”

Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu - Gülmedi Kader - altmuzik

Gökhan Türkmen’in, Birkan Nasuhoğlu ile seslendirdiği ayın şarkısı “Gülmedi Kader” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Geçtiğimiz yıllarda adını ve şarkılarını sık sık duyduğumuz başarılı sanatçı, Gökhan Türkmen 2020 yılında da kendine özgü şarkılarıyla müzikseverlere sesleniyor.

GTR Müzik’in başarılı sanatçılarından olan Birkan Nasuhoğlu, bildiğiniz üzere son derece aktif ve üreten yaratıcı bir müzisyendir. Gökhan Türkmen ve Birkan Nasuhoğlu keyif veren güzel bir uyum ile karşımıza çıkıyor.

 

Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu - Gülmedi Kader
Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu – Gülmedi Kader

 

On şarkılık albüm projesinin başlangıcı olan ‘Aşkın Enkazı’ şarkısı ile bağlantılı ‘Sır’ ve 9 Ocak’ta yayınlanan “Gülmedi Kader” şarkıları, klipleri ile bağlantılı bir hikayeyi oluşturmaktadır.Bir müzisyenin albüm sürecinde yaşamının detaylarının yer aldığı klipler; belgesel tadında, oldukça samimi ve doğal olmuş. Parçalar duygusal ve romantik yapıda olmakla birlikte duygulara nahif dokunuşlarda bulunuyor.

Gökhan Türkmen’in bir röportajında “Duyguda kendinizi bulduğunuz sürece, kendinizi de aradığınızı zamanla anlıyorsunuz. Her şey kendimizi bulmak için.” dediği yerdeyim. Zaman zaman kendimizi kaybediyoruz ve bulmak şarkılara kalıyor. “Gülmedi Kader” şarkısı, hevesleri küçük bir çocuğun elinden kaçan balon misali gökyüzüne doğru savuruyor. Vazgeçişleri ve umutları birlikte yaşatan şarkı, senaryoyu sonlandırmasıyla birlikte güzel tepkiler aldı.

Parçanın söz ve müziği Gökhan Türkmen ve Birkan Nasuhoğlu‘ na ait olup, düzenlemeyi Aytaç Özgümüş yapmıştır. Klipte Eda Salman, Mert Carim ve Ersin Arıcı konuk oyuncu olarak yer alıyor.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
6
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0