Bunu okuyorsunuz:
Arel Koray Nalbant İle Vapurlar

Elveda, Kürk Mantolu Madonna ve Bisiklet Hırsızları gibi şarkılarla gönlümüzde krallık sahibi olan Arel Koray Nalbant, sondan başa doğru şarkılarını tüm dijital platformlara yaymaya başladı.

 

Vera‘nın yetenekli vokali ve gitaristi, çoğu sanatçının prodüktörlük koltuğunda oturan Arel Koray Nalbant kim midir?

 

Vapurlar • Arel Koray Nalbant

 

1988’de Denizli’de doğdu, genç yaşında herkes tarafından müzikle ilgileneceği anlaşıldı ve 2004 yılında, daha birer lise öğrencisi iken Canberk Karademir, Dünyacan Yılmaz ve Mustafa Şarbak ile beraber Vera’yı kurdu. Üniversite ile beraber İstanbul’a taşınan Koray, kendisini daha çok müziğe verdi. Bazı yarışmalarda kendilerini gösterdiler ve Babajim’de “bir EP” kazandılar. Ardından Vera ile böyle ilerlerken kendi de “Vera’ya uymayan, Vera tarzı olmayan şarkıları” solo olarak yayınlamaya başladı. “Yine Aynı“,”Geçti” ve “Vapurlar” gibi teklilerin haricinde “Bir Defa Daha” diye de çok mükemmel bir albüm yarattı desek yeridir!

 

“Bir Defa Daha” tam tamına yedi şarkıdan oluşuyor. Sessiz Olsun, Çok Düşünme gibi bizi derbedere vuran şarkılardan, Bisiklet Hırsızları ve Paris, Paris…. gibi düşündüren şarkılara kadar ne ararsan barındıran bir albüm. Akustik seslerde kendinizi bulmak istiyorsanız kesinlikle bakmalısınız.

 

Bisiklet Hırsızları • Bir Defa Daha

 

Yine Aynı belki de tam değerini görmeyen ama benim favori Arel Koray Nalbant şarkımdır. Saatlerce boş boş düşündüğüm zamanlarda bana yardımı dokunmuş, bazen FM oynarken arkada eşlik etmiştir ve tabii, hikayesi de boldur.

İlgini Çekebilir
Ellie Goulding hate me

 

Arel Koray Nalbant – Yine Aynı

 

Arel Koray Nalbant’ın dediğine göre ilk Vapurlar ve Geçti, ardından da Bir Defa Daha’yı sonunda spotify ve diğer ortamlarda göreceğiz. Arel Koray Nalbant’ın spotify profilini de şöyle bırakalım.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0