Bunu okuyorsunuz:
Foster The People’dan Yine Yaratıcı Bir Video Klip

Foster The People’dan Yine Yaratıcı Bir Video Klip

foster the people

Pumped Up Kicks gibi klasikleşmiş şarkılarının dışında daha çok albümleri ve müzik videoları ile gündeme gelen Foster The People, yazın çıkardığı “Sacred Hearts Club” albümünün 3. teklisi olan Sit Next To Me’nin videosunu yayınladı.

Foster The People deyince akla Pumped Up Kicks gelse bile grup bu şarkıdan ibaret değildir. Torches gibi Indie Rock ve Elektronik karışımı harika albümleri, Supermodel gibi Indie Pop ve Alternatif Rock karışımı eşsiz albümleri bulunur. Son albümleri Sacred Hearts Club çok beğenilmese bile Sit Next To Me şarkısına çekilen klip ileride konuşulacağa benziyor.

Grubun solisti Mark Foster, reklamcı geçmişi olan biridir. Zaten grubun temel adamı olan Foster, özellikle klip fikirleriyle insanı gerçekten hayrete düşürüyor. Houdini ve Helena Beat şarkılarının klibin de gördüğümüz yaratıcılığı, Sit Next To Me klibinde görmemiz mümkün. Bol bol sosyal mesaj, mizah, yaratıcılık ve hayatın gerçekliğini yüzümüze vuran klip, kolay gözükse bile aslında çekim açısından oldukça zor. Klibin yönetmeni Brinton Bryan ‘’Çok basit gibi gözükse bile görüntüleri ayarlama kısmı oldukça zordu’’ şeklinde açıklama yapıyor. Dinlerken akla kazınacak güzel bir şarkıya zaten böyle güzel bir klip yakışırdı.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
1