Şuan okuyorsunuz
Ceren Gündoğdu’nun En Yenisi: Ben Hep Seni Sevdim
ceren gündoğdu

Coverlarıyla tanıdığımız Ceren Gündoğdu zaten sahnede söylemekte olduğu şarkılarını 2018’de bizlerle paylaşmaya başlamıştı. Adıyla büyük bir tezatlık taşıyan sımsıcak Kardan Adam ve adeta kolumuzu kanadımızı kıran Tepetaklak ve Ani’nin ardından geçtiğimiz günlerde Ben Hep Seni Sevdim yayınlandı.

 

Universal Music Türkiye etiketi taşıyan Ben Hep Seni Sevdim’in söz ve müziği Ceren Gündoğdu’ya düzenlemesi Vera’dan da tanıdığımız Arel Koray Nalbanta ait. Klibin yönetmenliğiniyse Sinan Kut üstlenmiş.

 

 

Ben bu şarkıyı ilk kez Sofar videosunda dinlemiştim, o günden beri de teklinin yayınlanmasını bekliyordum. Yaklaşık bir hafta önce klip teaserını görünce gerçek anlamda havalara uçtum. Narin, nazik bir şekilde sevmeyi anlatan sözler, Ceren Gündoğdu’nun peri sesi gibi sesiyle hayat bulunca oldukça etkileyici bir hal alıyor. Sanki her an kırılabilecek bir şey dinliyormuş gibi hissettiren şarkı, bu yönüyle sözlerde anlatılanı çok güzel bir şekilde tüm bileşenleriyle yansıtıyor diyebiliriz.

 

Ceren Gündoğdu – Ben Hep Seni Sevdim

 

Üşüyorum nerdesin?
İçimde bir sıkıntı var
Biliyorum şimdi kiminlesin
Benim elimdeyse eski fotoğraflar

 

Ceren Gündoğdu, Ben Hep Seni Sevdim’i “Bağıra çağıra sevmek yerine gizliden, derinden, sabırla ve her şeye rağmen sevenlerin şarkısı” olarak tanımlıyor. Gerçekten daha doğru tanımlanamazdı. Evet sessizce ve derinden seven insanlarız ama bu şarkıyı bağıra bağıra söyleyeceğiz. Söyleyemediğimiz ne varsa hepsini bir çağlayan gibi dökeceğiz. Ve o sözleri rüzgarların ulaştırması ümidiyle yüreğimizde sevgimizi büyütmeye devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir
jakuzi

 

Üzerime üzerime geldi aşk
Konuşamadım, beceremedim
Yüzüne yüzüne söyleyemedim
Ben hep seni sevdim

 

 

What's Your Reaction?
i like that!
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

← yukarı çık