Bunu okuyorsunuz:
Gökhan Türkmen’den Aşkın Enkazı

Gökhan Türkmen’den Aşkın Enkazı

Dönemin en popüler sanatçılarından Gökhan Türkmen, yeni şarkısı “Aşkın Enkazı” ile ortalığı yakıp yıkıyor!

 

Aşkın Enkazı” son dönemlerde belki dinlediğim en iyi soundlara ve sözlere sahip. Bu güzel şarkı geçtiğimiz hafta klibi ile beraber karşımıza çıktı. Klibinin ise apayrı bir yeri var….

 

Bu güzel şarkı aslında bir kaç şeyin habercisi de. 11. yılını kutlayan Türkmen, 10 şarkılık yeni albümünün ilk şarkısı olarak “Aşkın Enkazı”nı seçti. 

 

Aşkın Enkazı’nın söz ve müzik kısmında ise eskiden Yedinci Ev ile harikalar yaratan şimdi ise solo olarak GTR müzik çatısı altında güzel işlere imza atan Birkan Nasuhoğlu yer alıyor. Yıkıp gittiniz bizi resmen…

 

Bu şarkının klibinin aslında devamı da gelecek… Türkmen’in önümüzdeki aylarda yayınlayacağı “Sır” ve “Gülmedi Kader” şarkılarının klipleri ile hikayeyi tam göreceğiz. Yani bir mini dizi tadında geliyor klipler, insan böyle olunca gitgide merak ediyor.  

Gökhan Türkmen’in kendine has tarzı, sözleri ile yeni şarkıları bekleyip, biraz daha depresyonun dibine mi düşüyoruz, yoksa güzel güzel hayaller mi kuruyoruz görelim bakalım. 

 

Ayrıca bu şarkıda çok güzel bir ekipte var! Söz- müzik kısmında dediğim gibi Birkan Nasuhoğlu, düzenleme Ahmet Faik Dökmeci, prodüktörlük koltuğunda ise Tunç Çakır yer aldı. Şarkının kayıtlarına ise üç stüdyo ev sahipliği yaptı. GTR Deneyevi, Hayyam Stüdyoları ve Blukite Studio’da alınıp, birleştirildi. Şarkının klip kısmında ise kurgu ve yönetmenlik kısmında Bora Çifterler, Türkmen’e eşlik eden güzel sanatçı ise Özge Demirtel idi. Bu güzel şarkıda emeği geçen herkesin eline sağlık. 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
1
olamaz!
1
üzücü
0